Muž šoféroval počas zákazu riadenia motorového vozidla a pokúsil sa utiecť policajnej hliadke

NETKY.SK • 21 Január 2021, 09:47 • 2 min
Muž šoféroval počas zákazu riadenia motorového vozidla a pokúsil sa utiecť policajnej hliadke

Muž šoféroval počas zákazu riadenia, ktorý mu bol udelený. Pri cestnej kontrole uviedol falošné meno a tvrdil, že nemá so sebou občiansky a ani vodičský preukaz. Pokúsil sa o útek a zadržala ho hliadka z Nového Mesta nad Váhom vo dvore rodinného domu v obci Beckov.

slovakia

left justify in out

Diaľničná polícia  z Trenčína vzniesla obvinenie pre prečin marenia výkonu úradného rozhodnutia voči 34-ročnému mužovi z okr. Senec, ktorý jazdil na nákladnom aute po diaľnici D1 smerom od Žiliny na Bratislavu.

 

img

 

V obci Beckov bol  zastavený a kontrolovaný Mýtnou políciou z Trenčína. Uviedol falošné meno a tvrdil, že nemá so sebou občiansky a ani vodičský preukaz. Pokúsil sa o útek a zadržala ho hliadka z Nového Mesta nad Váhom vo dvore rodinného domu v obci Beckov.  Po zadržaní bola zistená jeho totožnosť a aj fakt, že riadil  vozidlo v čase, keď mu bola činnosť vedenia motorového vozidla zakázaná.

Obvinenému v prípade dokázania viny hrozí trest odňatia slobody až na dva roky. O prípade informoval Pavol Kudlička, hovorca policajného zboru v Trenčíne.twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Kristýna Peštová
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies