Miss Universe SR pozná semifinálovú dvadsiatku

NETKY.SK • 23 December 2014, 11:30 • 2 min
Miss Universe SR pozná semifinálovú dvadsiatku

BRATISLAVA - Organizátori súťaže krásy Miss Universe Slovenskej republiky vybrali po kastingoch v deviatich slovenských mestách semifinálovú dvadsiatku dievčat. Kastingy sa konali od polovice decembra v Prešove, Košiciach, Zvolene, Banskej Bystrici, Žiline, Trenčíne, Nitre, Trnave a Bratislave.

slovakia

left justify in out

"Pokrok vidím najmä v tom, že na rozdiel od minulých rokov sú dievčatá absolútne pripravené. Vidno, že sa o seba starajú, vedia jazyky, cestujú, žijú zdravým životným štýlom a cvičia. Pre súťaž je dôležité, aby nielen dobre vyzerali, ale tiež aby boli v dobrej kondícii a mali rozhľad," uviedla riaditeľka súťaže Silvia Lakatošová, ktorej pri výbere semifinalistiek pomáhali aj úradujúca Miss Universe SR 2014 Silvia Prochádzková a minuloročná víťazka Jeanette Borhyová. 

 

Finále sedemnásteho ročníka súťaže Miss Universe sa uskutoční v marci. Kým sa dievčatá predstavia v priamom prenose finálového večera, čaká na ne náročná príprava. Predchádzať jej bude už tradične sústredenie, na ktorom sa definitívne vyberie finálová dvanástka súťažiacich. 

Agentúru SITA za organizátorov súťaže informovala Olívia Lacenová. 

Zoznam semifinalistiek 17. ročníka Miss Universe Slovenskej republiky: 
Martina Danková 
Beatrica Závodníková 
Daniela Fassingerová
Zdenka Pavlíková 
Denisa Kocandová 
Mercedes Repka 
Mária Staňová
Katarína Bezecná 
Andrea Behúnová 
Ivana Škadrová 
Petra Poláková 
Dominika Zemanová 
Veronika Šebáková 
Alexandra Dugasová 
Saskia Januščáková 
Stanislava Valášiková 
Kristína Jančeková 
Denisa Vyšňovská 
Anita Polgáriová 
Lenka Nehézovátwiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky

Netky
JAR JE TU O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona