Ministerstvo dopravy hľadá členov predstavenstva Slovenskej pošty

NETKY.SK • 17 Október 2022, 11:32 • 2 min
Ministerstvo dopravy hľadá členov predstavenstva Slovenskej pošty

BRATISLAVA - Ministerstvo dopravy a výstavby SR v súčinnosti s Dozornou radou Slovenskej pošty vyhlásilo výberové konanie na obsadenie funkcií členov predstavenstva Slovenskej pošty.

slovakia

left justify in out

Bližšie informácie o požiadavkách a podmienkach rezort dopravy zverejnil na svojej webovej stránke. TASR o tom informoval riaditeľ odboru komunikácie ministerstva dopravy Ivan Rudolf. Rezort dopravy hľadá skúsených manažérov s minimálne päťročnou praxou v riadiacich funkciách, s odbornou spôsobilosťou, vysokoškolským vzdelaním, občianskou a morálnou bezúhonnosťou a znalosťou cudzieho jazyka. Výberové konanie bude pozostávať z odborného testu a osobného pohovoru. Termín na doručenie písomnej prihlášky do výberového konania spolu s požadovanými dokladmi je do 7. novembra 2022. Prihlásení uchádzači, ktorí splnia podmienky a predložia v stanovenom termíne prihlášku do výberového konania spolu s požadovanými dokladmi, budú pozvaní na výberové konanie písomne, najmenej sedem kalendárnych dní pred jeho uskutočnením. Podrobnosti o výberovom konaní sú dostupné na webovom sídle MDV. 
 twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Martin Petras
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies