Minister vnútra Matúš Šutaj Eštok podpísal ďalšiu spoluprácu s Odborovým zväzom polície

NETKY.SK • 1 Január 2024, 08:09 • 2 min
Minister vnútra Matúš Šutaj Eštok podpísal ďalšiu spoluprácu s Odborovým zväzom polície

Minister podpísal i Kolektívnu zmluva vyššieho stupňa na rok 2024 pre príslušníkov Policajného zboru a príslušníkov Horskej záchrannej služby.

slovakia

left justify in out

Po náročných rokovaniach boli minulý týždeń ministrom vnútra Matúšom Šutajom Eštokom a predsedom Odborového zväzu polície Pavlom Paračkom podpísané kolektívne zmluvy, informuje o tom ministerstvo.

Kolektívna zmluva vyššieho stupňa na rok 2024 pre príslušníkov Policajného zboru a príslušníkov Horskej záchrannej služby a kolektívna zmluva pre zamestnancov odmeňovaných podľa zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme obsahú benefity ako napríklad tri dni plateného voľna nad rámec Zákonníka práce.

Minister vnútra Matúš Šutaj Eštok zároveň podpísal ďalšiu spoluprácu s Odborovým zväzom polície. Cieľom bude nastavenie podmienok, ktoré budú napĺňať relevantné požiadavky zamestnancov MV, príslušníkov Policajného zboru, Hasičského a záchranného zboru a Horskej záchrannej služby, dodáva správa.twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Rastislav Čižmár
Zdroj/Foto: Minister na rokovocí s predsedom odborov. (www.minv.sk)
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies