Milan Krajniak prišiel so zaujímavou anketou. Chce zistiť správanie vášho zamestnávateľa

NETKY.SK • 4 Január 2021, 18:49 • 2 min
Milan Krajniak prišiel so zaujímavou anketou. Chce zistiť správanie vášho zamestnávateľa

Minister práce, sociálnych vecí a rodiny chce, aby sa v čo najväčšej miere pracovalo z domu. A to všade tam, kde je to možné.

slovakia

left justify in out

Aj preto sa nominant strany SME RODINA rozhodol pre netradičnú anketu cez sociálnu sieť. Chce, aby mu ľudia povedalo, aké podmienky pripravil pre nich. Majú sa vyjadriť moderným spôsobom – cez like.

 

 

„Keďže chceme ochrániť čo najviac ľudí pred COVIDOM 19, zaujíma ma, ako sa v prideľovaní práce z domu vyvíja situácia na Slovensku,“ vysvetlil s tým, že toto je dôležité sledovať, aby sa pre záujem všetkých maximálne znížila mobilita. Je to totiž zodpovednosť každého - zamestnanca i zamestnávateľa.

 

No aj on sám ide príkladom a „na ministerstve, aj na úradoch práce, dostali vedúci pracovníci pokyn, aby fyzicky do práce dochádzali iba tí, ktorí musia“. Krajniak vysvetlil, že takto musia prísť fyzicky na ministerstvo len tí čo podpisujú zmluvy či fyzicky vyplácajú nejaké platby, napr. „prvej pomoci, SOS-dotácie alebo sociálne dávky“.

 

Dodal, že práve pre pomoc ľuďom musia chodiť spomenutí pracovníci a prispieť tak k teraz nie požadovanej mobilite. „Pomoc ľuďom musíme vyplácať v každom čase,“ uzavrel s vďakou tým, či sa obetujú.

 

 twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Michal redaktor
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies