Mestskí policajti zadržali muža, ktorý zaútočil na tínedžera pištoľou

NETKY.SK • 24 Január 2022, 09:31 • 2 min
Mestskí policajti zadržali muža, ktorý zaútočil na tínedžera pištoľou

BRATISLAVA – Bratislavskí mestskí policajti zadržali v piatok 20-ročného muža, ktorý zaútočil pištoľou na 15-ročného chlapca. Použili pritom svojho služobného psa. Muža si následne prevzala štátna polícia.

slovakia

left justify in out

„Krátko po 20.30 h dobehol zranený tínedžer na stanicu útvaru zásahovej jednotky a kynológie. Hliadka mu ihneď privolala rýchlu zdravotnú pomoc, keďže mal silné krvácanie z hlavy po opakovaných úderoch pažbou pištole,“ priblížili bratislavskí mestskí policajti na sociálnej sieti. Spolu so služobným psom ihneď smerovali do podniku, kde malo dôjsť k útoku. Páchateľa našli schovávať sa v podkrovnej časti domu, v ktorom je bar. Niekoľkokrát ho vyzvali, aby im ukázal ruky a ľahol si na zem.

 

img

 

„Keďže na výzvy nereagoval a bola veľká šanca, že zbraň, s ktorou už raz útočil, môže otočiť aj proti nim, rozhodli sa použiť služobného psa. Ten páchateľa udrel náhubkom do tváre a aj vďaka tomu sa mestským policajtom podarilo podozrivého zadržať,“ spresnili. Zadržaný zo začiatku popieral, že by mal zbraň. Tú sa však mestským policajtom podarilo nájsť odhodenú pod schodmi do podkrovia. Pri prehliadke našli u muža aj jednu zo súčiastok, ktorá patrí do zbrane. Mestskí policajti zabezpečili miesto činu a aj zbraň do príchodu technikov a po spísaní záznamu odovzdali podozrivého štátnym policajtom.

 

Možno vás zaujme: Spojené arabské emiráty zneškodnili dve balistické strely nad metropolou Abú Zabítwiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Johny domansky
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies