Liverpool sa dohodol s Aston Villou na odstupnom za Downinga

NETKY.SK • 14 Júl 2011, 11:51 • 2 min
Liverpool sa dohodol s Aston Villou na odstupnom za Downinga

Liverpool sa dohodol s Aston Villou na odstupnom za Downinga - Futbal Anglický futbalový klub FC Liverpool sa dohodol s vedením Aston Villy na odstupnom za útočníka Stewarta Downinga. Downing minulý mesiac odmietol predĺžiť zmluvu s tímom z Briminghamu, t

slovakia

left justify in out

img

Anglický futbalový klub FC Liverpool sa dohodol s vedením Aston Villy na odstupnom za útočníka Stewarta Downinga. Downing minulý mesiac odmietol predĺžiť zmluvu s tímom z Briminghamu, teraz bude spoluhráčom Slováka Martina Škrtela.
      "Potvrdzujem, že sa nám podarilo dosiahnuť dohodu s Liverpoolom na základe vylepšenej ponuky. Na základe formálnej žiadosti o prestup Stewarta Downinga im udeľujeme povolenie rokovať s hráčom," vyhlásil šéf exekutívy Aston Villy Paul Faulkner.
      Predstavitelia Aston Villy už predtým odmietli ponuku na prestup anglického reprezentanta vo výške 12 a 15 miliónov libier. Posledná ponuka sa tak mohla vyšplhať až do výšky 20 miliónov libier.
Zdroj: TASR/Reuterstwiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky
Netky
Deň Ústavy o
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies