Košická fanzóna opäť otvorila svoje brány pre fanúšikov

NETKY.SK • 14 Máj 2019, 16:26 • 2 min
Košická fanzóna opäť otvorila svoje brány pre fanúšikov

KOŠICE - Po zvážení poveternostných podmienok a predpovedi počasia sa organizátori rozhodli opäť sprístupniť oficiálnu fanzónu 2019 IIHF MS v Kulturparku. Po jednodňovej prestávke tak môžu diváci opäť využívať benefity tohto prostredia.

slovakia

left justify in out

"Vývoj počasia aj naďalej sledujeme. Po zvážení aktuálnej situácie sme sa rozhodli, že fanzónu v Kulturparku v utorok otvoríme. Chceme, aby si fanúšikovia hokejový šampionát užili čo najviac," uviedol v tlačovej správe riaditeľ pre partnerstvá a špeciálne projekty 2019 IIHF MS Lukáš Donoval. 

 

"Pokračuje aj súťaž o vstupenky na zápasy reprezentácie Slovenska. Ako sme na začiatku šampionátu informovali, podarilo sa nám do súťaže pre fanúšikov uvoľniť až 700 lístkov za zápasy Slovenska. V oboch fanzónach sa bude ešte súťažiť o zvyšných 400 vstupeniek," dodal Donoval.

 

img

 

Oficiálne fanzóny pri bratislavskom Istropolise a v košickom Kulturparku sa tešia veľkej obľube. Od začiatku šampionátu navštívilo fanzónu v Bratislave viac ako 43-tisíc fanúšikov. Košickú fanzónu, ktorá bola v pondelok zatvorená, navštívilo 28-tisíc ľudí. Vstup do fanzón je zadarmo. Otvorené sú od 14.00 v prípade hracích dní s dvomi zápasmi a od 11.00 v prípade hracích dní s tromi zápasmi.

 

 

 twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
lukas cief
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies