Jozef OKLAMČÁK delegoval na MISS MODEL OF THE WORLD 2017 do Číny krásnu Slovenku Simonu Pohančeníkovú

NETKY.SK • 15 November 2017, 06:00 • 3 min
Jozef OKLAMČÁK delegoval na MISS MODEL OF THE WORLD 2017 do Číny krásnu Slovenku Simonu Pohančeníkovú

BRATISLAVA/SHENZHEN - Medzinárodne uznávaný odborník na ženskú krásu, vyše 100-násobný člen medzinárodných porôt súťaži krásy Jozef OKLAMČÁK rozhodol, že na na svetovej súťaži krásy v Číne, bude Slovenskú republiku reprezentovať SIMONA POHANČENÍKOVÁ.

Otvoriť časovú os

slovakia

left justify in out

Simona má 22 rokov, pochádza z Bratislavy, má ideálne miery 88 - 61 - 88, výšku 174 cm a v súčasnosti sa pripravuje na štúdium medicíny. Jej snom už od malička bolo reprezentovať slovenskú krásu vo svete a navštíviť Čínu. 

 

Sny sa jej začínajú plniť vďaka Jozefovi Oklamčákovi, ktorý ju nominoval na svetovú súťaž MISS MODEL OF THE WORLD 2017, ktorej finále sa uskutoční 25.11.2017 v čínskom Shenzhene.

O jej garderóbu sa postaral bratislavský salón spoločenských šiat Blonde Brunette a národný kroj, v ktorom bude reprezentovať  Slovenskú republiku a agentúru OKLAMČÁK PRODUCTION, jej zapožičala JANA KUCBELOVÁ a jej firma PARTA - slovenské ľudové kroje z  Detvy a jeho pôvod je z dediny Liptovské Revúce.

 

Ako sme sa dozvedeli od zakladateľa a dlhoročného organizátora MISS SLOVENSKO, prezidenta ČESKOSLOVENSKÉHO LEVA Jozefa Oklamčáka, „Simonu som objavil ešte začiatkom tohto roka a na základe osobného poznania som sa rozhodol delegovať ju na svetovú súťaž MISS MODEL OF THE WORLD 2017 do Číny. Na túto súťaž mám licenciu pre Českú a Slovenskú republiku od roku 1993 a Simona je v poradí už 25. slovenská misska, ktorá sa na nej zúčastní. Simonka spĺňa všetky predpoklady, aby úspešne reprezentovala Slovensko a moju agentúru OKLAMČÁK PRODUCTION na tejto svetovej súťaži krásy,“ povedal Jozef Oklamčák.
twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
barbora lučivjanská
Netky
Deň Ústavy o
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies