Joe Biden má covid

NETKY.SK • 21 Júl 2022, 17:29 • 2 min
Joe Biden má covid

WASHINGTON – Americký prezident Joe Biden mal vo štvrtok ráno pozitívny test na ochorenie COVID-19.

slovakia

left justify in out

Informuje o tom TASR na základe vyhlásenia Bieleho domu. Podľa hovorkyne Karine Jean-Pierreovej má 79-ročný prezident iba mierne príznaky ochorenia. Pripomenula, že bol štyrikrát zaočkovaný. Proti covidu teraz berie liek Paxlovid.

 

      

V súčasnosti je v karanténe v Bielom dome a ako uvádza hovorkyňa, bude sa plnohodnotne venovať svojim pracovným povinnostiam. Plánované stretnutia absolvuje prostredníctvom videohovorov.
      

 

V súlade s pravidlami Bieleho domu, ktoré sú prísnejšie než nariadenia Centra pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC), ostane v karanténe až pokým nebude mať negatívny test. Predtým sa Biden testoval v utorok, s negatívnym výsledkom.

 

Možno vás zaujme: Viac ako 40 krajín bude spolupracovať pri vyšetrovaní vojnových zločinov na Ukrajinetwiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Johny domansky
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies