Hmyz pomohol policajtom chytiť kriminálnika

NETKY.SK • 15 August 2019, 21:33 • 2 min
Hmyz pomohol policajtom chytiť kriminálnika

OLDENBURG - Nemeckí policajti z Oldenburgu sa pri akcii dočkali nečakanej pomoci. Muža, ktorý pred nimi utekal, totiž zastavila nečakaná prekážka v podobe hniezda plného rozzúrených os. Informovala o tom agentúra AP.

slovakia

left justify in out

Nemenovaného odsúdeného, tridsaťdvaročného muža, čakalo jedenásť mesiacov za mrežami. Do väzenia sa však rozhodol nenastúpiť, a keď si pre neho policajti prišli, dal sa na útek.

 

Rovnako ako v iných prípadoch, ani tento pokus sa nepodarilo doviesť do zdarného konca. Pri úteku totiž kriminálnik skočil z balkóna priamo do osieho hniezda. Prenasledujúci policajti zrazu neboli jeho hlavnou starosťou.

 

 

Vyhrané však nemali ani policajti, ktorí sa kvôli osiemu roju nemohli k svojmu cieľu priblížiť. Obklopený rozzúreným hmyzom skočil nakoniec v zúfalej snahe zachrániť si kožu do nafukovacieho bazénika s vodou.

 

Tam sa strážcom zákona podarilo muža zatknúť. Ako policajti, tak aj on schytali pri naháňačke niekoľko žihadiel.twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
barbora lučivjanská
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies