FOTO: Na tréning belasých prišlo viac fanúšikov ako na zápasy na Pasienkoch

NETKY.SK • 29 Marec 2019, 11:00 • 2 min
FOTO: Na tréning belasých prišlo viac fanúšikov ako na zápasy na Pasienkoch

BRATISLAVA - Na slovenské pomery niečo nevídané. ŠK Slovan Bratislava si pred domácim nedeľňajším šlágrom proti FC DAC 1904 Dunajská Streda prichystal pre svojich fanúšikov prekvapenie vo forme otvoreného tréningu. Zámer dopadol nad očakávanie. Na Tehelné pole prilákal vyše 1500 priaznivcov, tí sa postarali o skvelú atmosfétu.

slovakia

left justify in out

Našich hráčov podporovali z tribún fanúšikovia, ktorí predviedli aj peknú choreografiu a vytvorili perfektnú atmosféru. "Tréning bol výborný z pohľadu kvality hracej plochy i fanúšikov, ktorí mali možnosť vidieť top slovenské mužstvo v tréningovom procese. Dnešok splnil účel. Som rád, že ľudia prišli na štadión a pripravili krásnu choreografiu, radovali sa z gólov, ocenili pekné akcie a zatlieskali. Vnímam len pozitíva, bolo to výborné a som otvorený tejto myšlienke aj do budúcna," zhodnotil atmosfétu tréner Martin Ševela.

 

 

Po tréningu nasledovalo nakrúcanie spoločnej pozvánky hráčov a fanúšikov na najbližší ligový duel s DAC i na výjazd do Žiliny. Následne sa uskutočnila autogramiáda, kde belasých doslova obklopili fanúšikovia, ktorí chceli podpisy i spoločné fotografie. "Je perfektné cítiť pozitívnu energiu od ľudí. Tí boli dnes naozaj fantastickí a sme radi, že prišli. Tréning sme si naozaj užili a veríme, že naši priaznivci v nedeľu vypredajú Tehelné pole. Chceme zdolať Dunajskú Stredu a urobiť radosť našim fanúšikom. Ďakujeme im už za dnešok," zhodnotil kapitán Vasil Božikov.

 

 

Otvorený tréning sa v našich podmienkach uskutočnil premiérovo, a splnil očakávania, ktoré si klub stanovil. "Našim fanúšikom sme chceli ponúknuť možnosť naživo vidieť tréning najlepšieho slovenského mužstva. Zároveň sa po tréningu mohli stretnúť s našimi hráčmi a byť s nimi tak ešte v užšom kontakte. Na otvorený tréning prišlo cez 1500 fanúšikov, čo je vzhľadom na to, že to bol „len“ tréning, skvelé číslo," vyhlásil marketingový riaditeľ klubu.

 

Fanúšikom sa chceme ospravedlniť za to, že bufetové zariadenia neboli v prevádzke. Výpadok bufetov bol spôsobený neočakávanou technickou chybou.
twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Roman Bekö
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies