Fera Mikloška musí byť na Silvestra veselo

NETKY.SK • 31 December 2015, 08:17 • 2 min
Fera Mikloška musí byť na Silvestra veselo

BRATISLAVA - Módny dizajnér Fero Mikloško si ani koncom roka nenechá ujsť príležitosť na dobrú zábavu.

slovakia

left justify in out

Silvestrovskú noc si však už nemusí užívať na bujarých oslavách a k dobrej nálade v jeho domácnosti postačí naozaj málo. „Silvestre už mám tak odžité rôznymi bujarými párty, v kostýmoch, v baroch aj v bytoch, že každým rokom to smeruje ku komornejším a menším domácim žúrom s malým počtom ľudí. Samozrejme, vždy je veselo, to je základ. A ja sám sa veľmi rád zabávam, ale stačí mi aj CD Heleny Vondráčkovej, naberačka ako mikrofón a ide sa!“ povedal so smiechom známy návrhár.


Plány na tohtoročný Silvester ešte pred Vianocami u Mikloška a jeho partnera Rasťa Holubca neboli celkom isté, takže priznali, že je u nich možné zatiaľ všetko - že budú Silvestra tráviť na pláži, v meste či na horách. Na prelome rokov aj známa dvojica spomína na všetky dobré i zlé udalosti z toho končiaceho. Aký bol teda rok 2015 pre Fera Mikloška? „Zvláštny, veľa zmien, veľa príjemných projektov, úspešné uvedenie kolekcie jar/leto, prehliadka jeseň/zima, ktorá bola jedna z najfotografovanejších v rámci módnych magazínov a portálov, troška smútku koncom leta, keď milovaný psík Ornelka náhle odišla do psieho nebíčka...,“ zaspomínal si dizajnér.


Hoci bol aj jeho rok plný veselších i smutnejších udalostí, tie najvýznamnejšie momenty roka si užíval najmä pri práci. „Pre mňa je vždy významnou udalosťou predstavenie kolekcie a zároveň je to aj najlepší zážitok - od návrhov, cez realizáciu až po prehliadku. Samozrejme, každý deň vás postretne mnoho vecí, niektoré mi život spríjemňujú, iné zas menej. Veselo mám ale každý deň, keďže som človek optimistický a snažím sa tešiť zo života čo najviac,“ povedal Mikloško pre agentúru SITA. Hoci si predsavzatia do nového roka nedáva, už teraz sa teší, aké prekvapenia v roku 2016 pripraví pre svoje klientky a fanúšikov svojej tvorby.
 twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky

Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies