Dominika Mirgová sa vyzliekla v novom klipe

NETKY.SK • 30 Október 2012, 13:01 • 2 min
Dominika Mirgová sa vyzliekla v novom klipe

Dominika Mirgová sa vyzliekla v novom klipe - Celebrity Slovenská speváčka Dominika Mirgová dnes predstavila videoklip k piesni Labuť. Singel, ktorý vyšiel začiatkom októbra, venovala všetkým, ktorí cez svoje komplexy nevidia svoje skutočné ja.

slovakia

left justify in out

img

Slovenská speváčka Dominika Mirgová dnes predstavila videoklip k piesni Labuť. Singel, ktorý vyšiel začiatkom októbra, venovala všetkým, ktorí cez svoje komplexy nevidia svoje skutočné ja. Vo videu sa pred zrakmi divákov mení na nepoznanie. Zároveň ním chce bojovať proti predsudkom a komplexom z nedokonalosti.

"Pesnička je o tom, že sme všetci pekní, výnimoční, bez ohľadu na to, čo o nás hovoria iní. Označenia ako buzna, kripel, či štetka pre vyzývavo oblečenú ženu, to sú presne tie predsudky, ktoré treba búrať," vysvetlila mladá interpretka, ktorá sa v duchu posolstva piesne neváhala vyzliecť. "Myslím, že je tam niekoľko silných momentov, keď si človek uvedomí, že naozaj je dôležité byť sám sebou a nenechať sa ovplyvňovať inými. Každý z nás je iný, výnimočný," dodala speváčka, ktorá sa vraj sama najlepšie cíti nenalíčená v pohodlnom oblečení. 

Napriek tomu, že pekné šperky a líčenie má rada, z retuše, ktorá sa v klipe objaví, má podľa vlastných slov strach. "Nie som to ja. Rada sa pekne oblečiem, nalíčim, no móda zachádza priďaleko a vysiela mladým babám nesprávny odkaz o tom, že keď má niekto širšie boky, je to tá najväčšia katastrofa na svete," vysvetlila s tým, že vnútorná krása je oveľa dôležitejšia, lebo vyžaruje navonok a práve o tom je aj jej nový videoklip a skladba Labuť. "Kto si ho pozrie, pochopí," poznamenala. 

Ako priznala, pozná pocit "byť dole", no zároveň tvrdí, že zakaždým treba vstať a ísť ďalej. "Labuť je o tom, že netreba ísť vždy s prúdom, že každý z nás je jedinečný a nemal by sa snažiť splynúť s davom. Všetci sme krásni, aj keď možno nespĺňame všetky atribúty, ktoré stanovuje módny svet,“ vysvetlila Mirgová, ktorá je sama často terčom posmeškov a kritiky za svoj výzor. "Do očí vám to povie málokto, no na internete som si už prečítala všeličo a napriek tomu, že som zvyknutá, tieto veci vedia zabolieť,“ dodala. 

Po textovej a producentskej stránke skladbu zastrešil Miro Jaroš, ktorého talent Dominika využíva veľmi rada. "Vie dokonale vystihnúť moje myšlienky. Jeho texty som mala rada vždy a aj v štúdiu sme už zohraný tím. Martin Šenc do skladby nahral klavír, Vlado Gnepa skladbu aranžoval a spolu s Mirom Jarošom sú jej producentmi," predstavila speváčka tvorivý tím. 

Zdroj: SITAtwiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies