Dlhoročný redaktor TV JOJ Samuel Migaľ posilnil HLAS

NETKY.SK • 19 Máj 2023, 12:00 • 2 min
Dlhoročný redaktor TV JOJ Samuel Migaľ posilnil HLAS

BRATISLAVA - Bývalý novinár Samuel Migaľ vstupuje do mimoparlamentného Hlasu-SD. Ako posilu strany ho na piatkovej tlačovej konferencii predstavil jej predseda Peter Pellegrini. Podčiarkol ambíciu strany odstraňovať regionálne rozdiely v nadchádzajúcich volebných obdobiach a vyviesť krajinu z aktuálnej situácie.

slovakia

left justify in out

“Ide o osobnosť, ktorá sa vo svojej práci venovala po dlhé roky problémom ľudí. HLAS chce túto jeho prepojenosť s každodenným životom ľudí a mediálneho prostredia využiť na riešenia, ktoré im zlepšia život. Verím, že v našom tíme bude úspešný a jeho podnety a prácu uvidíte priamo vo výkone našej strany," uviedol Peter Pellegrini. 


Samuel Migaľ svoje rozhodnutie vstúpiť do HLASu - sociálna demokracia odôvodnil slovami, že považuje lídra HLASu za politika, ktorý dokáže vyviesť Slovensko z krízy a marazmu. "Ponúka riešenia pre ľudí a teším sa na vzájomnú spoluprácu v prospech ľudí. Chcem sa venovať zlepšeniu mediálneho priestoru a kultúry, kde mám veľa podnetných nápadov," skonštatoval Migaľ. 


Líder HLASu Peter Pellegrini sa verejne prihlásil aj k výzve banskobystrickej župy, ktorá žiada zlepšenie dialógu so štátom a predvídateľnú ekonomickú politiku voči samosprávam. " HLAS je aj hlasom regiónov. Sme najúspešnejšou stranou, ktorá uspela v regionálnych voľbách a máme pripravené riešenia pre samosprávu. Človek nemôže byť trestaný za to, kde sa narodil a preto sme sa ako strana zaviazali, že do 12 rokov vyrovnáme regionálne rozdiely," zdôraznil Peter Pellegrini. “V týchto rozbúrených časoch ponúkame pokojnú silu, ktorá ašpiruje  na víťazstvo vo voľbách a chce zmeniť Slovensko, kde po amateroch príde skúsená vláda pracujúca pre ľudí," dodal Peter Pellegrini.

 

“Už sme raz zažili čo hnev a nespokojnosť spôsobili. K moci sa dostali amateri, ktorí rozvrátili štát. Aj dnes hrozí, že sa k moci dostanú neskúsení ľudia, ktorí nevedia riadiť štát a dúfajú, že sa premlčia až do vládnych kresiel," varoval líder HLASu. " Uvedomujeme si, že stojíme pred náročnou úlohou ponúknuť Slovensku riešenie nielen pre prítomnosť, ale aj pre budúcnosť. Preto tvoríme a ponúkame skúsený politický tím, ktorý začne pracovať, od prvého dňa po voľbách, pre Slovensko," povedal Peter Pellegrini.
 twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Interny redaktor
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies