Diéty sú Fleuryho nočnou morou. Nepotrebujem uznanie spoločnosti, hovorí pred premiérou v OKTAGON MMA

NETKY.SK • 18 Apríl 2024, 16:19 • 2 min
Diéty sú Fleuryho nočnou morou. Nepotrebujem uznanie spoločnosti, hovorí pred premiérou v OKTAGON MMA

Mnohí ho označili ako najlepšieho bojovníka poloťažkej divízie, aký kedy podpísal zmluvu s OKTAGON MMA. A to ešte predtým, než vôbec po prvýkrát vkročil do klietky pod žlto-čiernou vlajkou. Will Fleury (11-3) sa vo svetovom rebríčku váhovej kategórie do 93 kilogramov nachádza na 83. priečke. Na novú pôdu prichádza s ambicióznym cieľom – prepracovať sa až k vytúženému opasku.

slovakia

left justify in out

Sebavedomý írsky zápasník absolvoval väčšinu svojich profesionálnych zápasov v strednej váhe. Chudnutie ale rozhodne nepatrí medzi jeho obľúbené činnosti, preto zamieril o divíziu vyššie. „Vtedy som držal diétu týždne a týždne. Teraz je to obdobie zhadzovania omnoho kratšie, ale obzvlášť intenzívne. Dookola si hovorím, že chcem viac jedla. Som podráždený,“ priznáva 35-ročný bojovník so skúsenosťami z Bellatoru či PFL.

 

Nenávidím diéty, všetko ostatné na tomto živote milujem. Dobre, možno si občas počas náročných tréningov zanadávam, ale vo všeobecnosti to mám veľmi rád,“ so smiechom hovorí vždy dobre naladený ostrovan, ktorý po podpise zmluvy skritizoval takmer každého potenciálneho protivníka postaveného na vrchných priečkach.

Na novej pôde privíta autora piatich ukončení pred časovým limitom nebezpečný Daniel Škvor (7-3). Rola favorita patrí reprezentantovi SBG Ireland. „Zaujíma ma iba môj vlastný názor, možno až príliš. Ale preto premýšľam dosť nezávisle. Nepotrebujem uznanie od spoločnosti, ja si ho dokážem dať sám,“ predstavuje svoju osobnosť muž, ktorý si mohol z ponúk vyberať. Rozhodol sa však pre OKTAGON MMA.

 

Will Fleury má doposiaľ na konte štrnásť konfrontácií, z toho dve titulové. Tú prvú síce nezvládol, no v roku 2022 sa stal šampiónom UAE Warriors. Vitrínu úspechov by rád rozšíril o ďalší opasok. „Chcem ukázať, akým dobrým zápasníkom som. Mal som príležitosti to dokázať už v minulosti a podarilo sa. Porazil som veľa súperov na vysokej úrovni. No raz alebo dvakrát som to pokazil, takže to nebolo stopercentné. Som extrémne odhodlaný, pretože OKTAGON je ďalšou skvelou šancou,“ konštatuje pred blížiacim sa duelom v anglickom Birminghame.twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Miroslav Rimaszombati
OKTAGON MMA, Zdroj foto: OKTAGON MMA
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies