Dcéra Zuzany Čaputovej rozbieha modelingovú kariéru

NETKY.SK • 12 August 2021, 07:31 • 2 min
Dcéra Zuzany Čaputovej rozbieha modelingovú kariéru

Mladšia dcéra Zuzany Čaputovej, Emma, ktorá študuje na strednej škole, má podľa odborníkov potenciál stať sa modelkou.

slovakia

left justify in out

Na internete sa objavili profesionálne fotky mladej Emmy. Je krásna a netradičná. Vlastní už portfólio profesionálnych fotiek, ktorými možno dobyje svet. Stala sa súčasťou prestížnej modelingovej agentúry Exit.

 

 

Prečítajte si: Komička Salátová skritizovala súťaž Miss Slovensko

 

Má dokonalú postavu, úsmev a vyzerá netradične aj vďaka neprehliadnuteľnému znamienku. Tieto aspekty by ju naozaj mohli vniesť do svetového modelingu. Odborník Jozef Oklamčák si to myslí tiež. "Keď sa mám vyjadriť na základe vzhliadnutých fotografií, tak mi zdá veľmi zaujímavá," povedal Oklamčák pre cas.sk.

 

Možno vás zaujme: AKTUALIZÁCIA: V Českej republike sa zrazili vlaky! Zuzana Čaputová zaslala sústrastný telegram

 

 

 

"Podľa genetiky jej mamy, ktorá je veľmi sympatická a príťažlivá žena, tak si myslím, že má veľkú šancu. V posledných rokoch, aj pri výbere našich finalistiek či adeptiek na modelky, sa snažím porovnávať ich krásu, perspektívu či budúcnosť s ich mamami. Ako sa hovorí, a aj to platí, genetika je genetika. Tá je proste viditeľná a nezameniteľná."

 

Prečítajte si: Andrej Danko šíri nepravdy o ceste pápeža Františka na Slovensku! Vyjadrila sa už aj hlava SR Zuzana Čaputová

 

 

 

Saša Jány vedie dlhé roky úspešnú modelingovú agentúru. On vidí v Emme taktiež veľký potenciál. „Určite šancu má. Originalita a nekomerčný výzor sú v modelingu veľmi žiadané." 

 

Zuzana Čaputová má zo svojej dcéry určite radosť. „Agentúra pred pár mesiacmi oslovila Emmu na spoluprácu. Pani prezidentke sa dcérine umelecké fotografie páčia a drží jej palce. Emma sa neskôr chystá študovať na  vysokej škole a modelingu sa venuje len doplnkovo. Prvoradé pre ňu ostáva štúdium,“ vyjadril sa Jozef Matej, riaditeľ Odboru komunikácie Kancelárie prezidentky SR.

 

 

 

 twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Kristýna Peštová
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies