Dcéra týchto dvoch hercov si chce zmeniť pohlavie

NETKY.SK • 14 December 2019, 07:45 • 2 min
Dcéra týchto dvoch hercov si chce zmeniť pohlavie

Svetom obletela správa, že trinásťročná dcéra Brada Pitta a Angeliny Jolie, Shiloh Jolie-Pitt podstupuje hormonálnu terapiu, ktorá jej pomôže v premene z dievčaťa na chlapca. Brad Pitt z toho nemá úplne radosť a rád by tento krok svojej dcére vyhovoril. Angelina Jolie je vraj ale zásadne proti a zakazuje mu, aby sa s Shiloh vôbec videl.

slovakia

left justify in out

Obmedzený styk s deťmi

Od chvíle, čo sa Brad Pitt dostal do konfliktu so svojím adoptívnym synom, jeho vzťahy s deťmi veľmi ochladli. Potomkovia, či už biologickí alebo adoptovaní, trávia čas výhradne s Angelinou Jolie, ktorá je údajne vo výchove oveľa benevolentnejšia. Teraz však prišla chvíľa, kedy by Brad minimálne s jednou zo svojich dcér rád hovoril, uvádza portál extra.cz.

 

Pomáha si hormonálnou terapiou

Trinásťročná Shiloh Jolie-Pitt už od útleho veku preferuje chlapčenskú vizáž. Nikdy z nej nebolo to klasické rotomilé dievčatko. Teraz však prišla informácia, že si k premene v Johna, ako chce, aby jej ľudia hovorili, pomáha hormonálnou terapiou. Americké médiá hovoria o tom, že hoci ju Angelina podporuje, Brad je zásadne proti.

 

img

 

Bitka o deti pokračuje

Hoci sú už obaja herci oficiálne rozvedení, bitka o deti stále pokračuje a herečka ich chce všetky výhradne do svojej starostlivosti. Shiloh svojho otca nevidela už veľmi dlho a vzhľadom k zákazu z matkinej strany to tak zrejme aj dlho zostane. Brad dúfal, že jeho dcéra prechádza len určitú životnú fáz a jedného dňa sa z nej stane bežná dievča.

 

Bude z nej John?

Tak tomu ale nakoniec nie je a herec rozhodne nemá radosť.  Bradova matka si myslí, že jej vnučka je psychicky chorá a chce ju poslať na liečenie. Ako táto situácia dopadne, ešte nie je ani zďaleka jasné, pokiaľ sa ale Shiloh cíti skôr ako John, v premene jej nakoniec skutočne nikto nezabráni.
 twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Jana Hupková
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies