Čo si do nového roka praje Miro Žbirka?

NETKY.SK • 1 Január 2019, 10:29 • 2 min
Čo si do nového roka praje Miro Žbirka?

BRATISLAVA - Slovenský spevák Miro Žbirka si želá len pár najdôležitejších vecí.

slovakia

left justify in out

„Okrem zdravia, ktoré sebe a všetkým želám vždy, si prajem aj to, aby som popri prípravách veľkých koncertov v Prahe a Bratislave stihol mať trochu času aj na skladanie nových skladieb a aby všetko, čo ma v roku 2019 čaká, dopadlo dobre,” poznamenal umelec.

 


Obľúbený hudobník bude mať tento rok práce nad hlavu. Okrem toho, že plánuje na koncertoch predstaviť naživo s uznávanými anglickými hudobníkmi svoj čerstvý Double Album, oslávi totiž so svojimi fanúšikmi a fanúšičkami aj 40 rokov na hudobnej scéne. „Musím sa znovu obzrieť, čo sa počas tých rokov udialo, čo všetko sme nahrali, čo z toho budeme chcieť zahrať... To je pre mňa veľmi zvláštny moment, pretože sa na jednej strane pozerám dopredu a zároveň mapujem tých 40 rokov. Vynárajú sa mi rôzne spomienky, ktoré som ešte pred pár mesiacmi v hlave nemal. Kým prejdem cez všetky albumy a skladby, čo sme doteraz urobili, rozhodne sa nebudem nudiť,“ podotkol.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ide sa silvestrovať 🍸🍷🎈😎 #silvestr #silvester #newyearseve

Príspevok, ktorý zdieľa Miro Zbirka (@miro_zbirka),


„Bude náročné dať tomu celému logickú podobu, no už teraz nad tým usilovne premýšľam a s producentom Robom Cassom začíname dolaďovať detaily. Na koncerty v Prahe a Bratislave prídu zároveň aj hudobníci, s ktorými sme nový album nahrávali. Sú to uznávaní muzikanti, ktorí hrávali aj s Paulom McCartneym, majú stále množstvo aktivít a zladiť ich program na skúšky a vystúpenia nie je jednoduché, ale verím, že to zvládneme,“ uzavrel Žbirka.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#singer #doublealbum #koncert #mirozbirka @lucernamusicbar

Príspevok, ktorý zdieľa Miro Zbirka (@miro_zbirka),twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Karnisova
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies