Čínska agentúra Xinhua a britská PA Media Group podpísali memorandum o spolupráci

NETKY.SK • 19 Jún 2024, 10:45 • 2 min
Čínska agentúra Xinhua a britská PA Media Group podpísali memorandum o spolupráci

LONDÝN - Prezident tlačovej agentúry Xinhua Fu Hua a Emily Shelley, generálna riaditeľka britskej PA Media Group v pondelok v Londýne podpísali memorandum o porozumení (MoU) o prehĺbení bilaterálnej spolupráce.

slovakia

left justify in out

Počas stretnutia so Shelley Fu povedal, že PA Media Group bola vždy dôležitým partnerom Xinhua a obe strany mali plodnú spoluprácu v oblastiach, ako je napríklad služba foto agentov. Vyjadril nádej, že obe strany posilnia výmeny, spoločne rozprávajú zaujímavé príbehy o výmenách a spolupráci medzi Čínou a Britániou, rozšíria spoluprácu v oblasti umelej inteligencie a iných oblastiach na existujúcom základe a posilnia spoluprácu v rámci Svetového mediálneho summitu.

Shelley srdečne privítal Fuovu návštevu. Povedal, že spolupráca medzi PA Media Group a Xinhua priniesla pozoruhodné výsledky, a že Xinhua dosiahla pôsobivé úspechy v umelej inteligencii, sociálnych médiách a ďalších oblastiach.

PA Media Group sa teší na podporu partnerstva so spoločnosťou Xinhua na základe existujúcej spolupráce, dodal. V ten istý deň Fu navštívil aj kanceláriu agentúry Reuters v Londýne.twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Marek Nemček
Zdroj: Xinhua, Foto: Xinhua / Li Ying
Netky
Deň Ústavy o
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies