Bláznivá jazda na saniach zavŕšená skokom do bazéna. Prihlás sa so svojim tímom na Red Bull Jump & Freeze!

NETKY.SK • 2 Január 2024, 19:00 • 2 min
Bláznivá jazda na saniach zavŕšená skokom do bazéna. Prihlás sa so svojim tímom na Red Bull Jump & Freeze!

Vlastnoručne postavené sane, uletené kostýmy a bazén v strede lyžiarskeho svahu. Jedno z najbláznivejších zimných podujatí – Red Bull Jump & Freeze prichádza 2. marca 2024 do strediska PARK SNOW Donovaly. Ak patríš medzi milovníkov zábavy a unikátnych zážitkov, tak toto si v žiadnom prípade nemôžeš nechať ujsť. Registruj svoj 2 až 4-členný tím ešte dnes, postavte spolu vlastné sane a predveďte na svahu šou zavŕšenú skokom do bazéna, na ktorú nikto nikdy nezabudne.

slovakia

left justify in out

Bude to zážitok na celý život

Red Bull Jump & Freeze je tímové podujatie nie len pre fanúšikov zimných športov, ale hlavne pre nadšencov bláznovstiev a zábavy. Podstatou je vymyslieť si tímový kostým, postaviť vlastné sane a pred divákmi predviesť šou, po ktorej zavŕšite svoju sánkovačku v bazéne. Že to znie ako poriadny úlet, ktorý ti nesmie ujsť? Si tu správne. 

 

Tých, ktorí chcú zažiť toto bláznovstvo je veľa a preto porota vyberie 30 tímov, ktoré dostanú šancu ukázať, ako sa vedia baviť a zároveň získať finančnú výhru. Chýbať nebudú ani divoké karty, o ktorých rozhodnú ľudia v online hlasovaní. Už vieš, akým nápadom ich tvoj tím presvedčí?


 V deň podujatia budú tímy hodnotené za kreativitu svojich kostýmov, saní a celkovú šou pred zrakmi divákov. Ceny získajú tri najlepšie tímy, ktoré určí porota, pričom ten víťazný si domov odnesie finančnú odmenu vo výške 2000 eur, no na prázdno neodídu ani druhé a tretie miesto, ktoré získajú 1000 a 500 eur.

 

Motivácie už bolo dosť, teraz je čas sa registrovať na https://www.redbull.com/sk-sk/events/jump-and-freeze

 

Na videu nižšie si môžeš pozrieť, že ako to vyzeralo na Red Bull Jump & Freeze minulý rok. Event sa bude konať 2. marca 2024 na svahu strediska PARK SNOW Donovaly.

Viac o Red Bull Jump & Freeze

Historicky prvý Red Bull Jump & Freeze sa uskutočnil v roku 2003 práve na Slovensku. Odvtedy sa konal vo viac ako 35 krajinách v Európe, či Ázii a v roku 2023 sa opäť vrátil na Slovensko. Za dve desaťročia existencie Red Bull Jump & Freeze sme videli veľa skvelých nápadov, bláznivých kostýmov a dýchberúcich vystúpení. Tak čo, idete ich so svojím tímom prekonať?

 

Pre čo najčerstvejšie informácie nie len o Red Bull Campus Clutch sledujte @redbullsk na Instagrame a TikToku.twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Marek Nemček
Zdroj: Red Bull, Foto: Red Bull Content Pool / Matúš Zeťák
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies