Benefičná akcia Hudba bez bariér bude prvýkrát v exteriéri, vystúpia Sima Magušinová, Celeste Buckingham aj Peter Bič Project!

NETKY.SK • 2 August 2022, 09:24 • 2 min
Benefičná akcia Hudba bez bariér bude prvýkrát v exteriéri, vystúpia Sima Magušinová, Celeste Buckingham aj Peter Bič Project!

Obľúbená benefičná akcia Hudba bez bariér vypukne 14. septembra 2022 v novovybudovanom amfiteátri v hoteli Jasoň vo Vršatskom Podhradí! V poradí desiate pokračovanie jedinečného podujatia organizuje Parasport 24 a výťažok z koncertu poputuje na pomoc rodinám!

slovakia

left justify in out

 Večer plný emotívnej hudby organizuje už po desiatykrát občianske združenie Parasport 24.

 

„Som veľmi rád, že sa projektu Hudba bez bariér pod hlavičkou OZ Parasport 24 darí. Teším sa, že toto podujatie má už desiate pokračovanie. Tentoraz sa bude konať v novovybudovaných priestoroch amfiteátra v blízkosti hotela Jasoň, pri ktorom som osobne od začiatku jeho budovania. Verím,  že tak vytvoríme nový pekný kultúrny priestor na Slovensku v krásnom prostredí Bielych Karpát. Je to po prvýkrát, čo sa Hudba bez bariér koná v exteriéri, tak dúfame, že nám bude priať počasie,“ pozýva organizátor podujatia Miroslav Buľovský z občianskeho združenia Parasport 24.

 

img

 

Hudba bez bariér prinesie vyše 2-hodinový hudobný program zložený z vystúpení viacerých sólových umelcov a hudobných zoskupení.

 

„Všetci interpreti už neraz akciu podporili. Som rád spojeniu Sima Magušinová a Martin Harich, ktorí naspievali dueto pre naše občianske združenie s názvom Spojiť sily. Projekt Hudba bez bariér doteraz pomohol ľuďom v hodnote vyše 50 000 eur. Vždy na akcii priamo odovzdáme šek pre vybranú osobu, rodinu, či inštitúciu. Teraz zisk poputuje na pomoc rodinám, ktoré vyberieme z  Trenčianskeho kraja, a to aj v spolupráci s Nadáciou Františka Mišúna,“ konštatuje Miroslav Buľovský.

 

img

 

Charitu podporia skupina Peter Bič Project, spevák Martin Harich, vokálna kapela For You, slovenský spevák Christián Forgáč známy pod umeleckým menom ako Chris Ellys a huslistka Victoria Linnen. Na akciu sa teší aj obľúbená speváčka Sima Magušinová.

 

„Na podujatie Hudba bez bariér sa veľmi teším. A to predovšetkým na mojich priateľov vozíčkarov a hudobníkov, s ktorými mám aj takto možnosť sa vidieť a porozprávať. Tento rok zaspievam aj nejaké nové piesne a budeme hrať v menšej kapelovej zostave, tak to bude také rodinné,“ neskrýva radosť speváčka Sima Magušinová.

 

Výťažok zo vstupného venuje organizátor už tradične na dobročinné ciele občianskeho združenia Parasport 24. Časť tejto pomoci daruje priamo na mieste počas podujatia. Práve táto myšlienka nadchla aj známu speváčku Celeste Buckingham.

 

img

 

„Na akciu sa veľmi teším, je to moje prvé vystúpenie po návrate na Slovensko v septembri. Na Hudbe bez bariér som už vystupovala v Liptovskom Mikuláši a bola to krásna akcia so zmysluplným obsahom. Podporujem viaceré charitatívne projekty a podujatia, pokiaľ mi čas a pracovné povinnosti dovolia, a ak v nich vidím zmysel a prínos. A Hudba bez bariér k nim bezpochyby patrí. V neposlednom rade mám rada atmosféru, ktorá na podujatí vládne. Na chvíľu sme tam všetci jedna veľká rodina a to je skvelý pocit pre všetkých,“ vyznala sa Celeste Buckingham.

 

Celeste Buckingham vystúpi s českým spevákom Matějom Vávrom. Okrem ich  spoločného repertoáru sa fanúšikovia môžu tešiť aj na novinky z nového albumu, ktoré Matěj pre Celeste produkuje a ktorý vyjde na jeseň.

 

img

 

„Teším sa veľmi. Príjemné prostredie v spojení s koncertom za dobrú vec, to sa neodmieta. Na Hudbe bez bariér som ešte nevystupoval, ale zúčastnil som sa na jednom ročníku. Je to príjemná akcia s dobrou myšlienkou. Rád podporím podujatie, ktoré má zmysel a môže pomôcť ľuďom, ktorí to skutočne potrebujú,“ teší sa Matěj Vávra. 

    

Občianske združenie Parasport 24 vzniklo v roku 2006 a venuje sa organizácii rôznorodých projektov na podporu ľudí s hendikepom, ktorí ako jednotlivci majú obmedzené podmienky na získavanie finančných a iných prostriedkov pre vlastný rozvoj. Tým, ktorým pomôže, potom ďalej pomáhajú hlavne sociálne slabším rodinám po celom Slovensku.  

 

 

 
twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Felecia sefredaktorka
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies