Antošík nepredal MŠK Žilina majiteľovi Šachtara Doneck

NETKY.SK • 14 December 2016, 16:56 • 2 min
Antošík nepredal MŠK Žilina majiteľovi Šachtara Doneck

ŽILINA - Líder slovenskej futbalovej Fortuna ligy 2016/2017 po jesennej časti MŠK Žilina nie je v rukách ukrajinského Šachtara Doneck.

slovakia

left justify in out

Informácie o predaji klubu, ktoré sa v stredu šírili prostredníctvom internetu, nie sú pravdivé a s ich plánovaným zverejnením na portáli Žilinského večerníka súhlasil aj majiteľ MŠK Jozef Antošík. Žilinský večerník najskôr referoval, že podľa jeho informácií sa Antošík dohodol na predaji klubu ukrajinskému gigantovi a stretol sa s majiteľom Šachtara Rinatom Achmetovom aj slovenským niekdajším rozhodcom Ľubošom Micheľom, ktorý v doneckom klube pôsobil vo funkcii vedúceho zahraničného oddelenia.

Žilinský večerník popoludní uviedol situáciu na pravú mieru: "Vážení čitatelia, viacerých vás zrejme zaujal článok 'Jozef Antošík vraj predal MŠK Žilina majiteľovi Šachtaru Doneck', ktorý sme na www.zilinskyvecernik.sk publikovali dnes o 13.00 h. Chceme sa vám ospravedlniť. Informácia nie je pravdivá, Jozef Antošík klub nepredáva. Publikovali sme ho po dohode s majiteľom klubu a sledovali sme ním interné ciele. Majiteľ MŠK Žilina o našom zámere vedel a súhlasil s ním. Za predpokladu, že ho čo najskôr vysvetlíme a uvedieme na pravú mieru. Ešte raz sa vám ospravedlňujeme za to, že sme vás úmyselne na krátky čas zaviedli do omylu. Veríme, že naše vysvetlenie a ospravedlnenie prijmete. Futbalovému klubu MŠK Žilina, ktorého sme hrdým partnerom a fanúšikom, pod vedením Jozefa Antošíka želáme veľa úspechov, skorý zisk majstrovského titulu a presadenie sa v pohárovej Európe."

 twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky
Netky
Deň Ústavy o
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies