Amy Winehouse po dlhšom čase pracovala v nahrávacom štúdiu

NETKY.SK • 10 September 2010, 11:48 • 2 min
Amy Winehouse po dlhšom čase pracovala v nahrávacom štúdiu

Amy Winehouse po dlhšom čase pracovala v nahrávacom štúdiu

slovakia

left justify in out

Britská speváčka Amy Winehouse sa po dlhšom čase odhodlala k práci v nahrávacom štúdiu, kde v produkcii svojho krajana Marka Ronsona realizovala remake nahrávky skladby It’s My Party.
      Pieseň pôvodne naspievala v roku 1963 Američanka Lesley Gore vo veku necelých 17 rokov v produkcii dnes už legendárneho Quincyho Jonesa.
      S týmto legendárnym hudobníkom, skladateľom a producentom v jednej osobe súvisí aj projekt, do ktorého sa britská laureátka piatich ocenení Grammy zapojila po sérii škandálov v súkromí.
      Jej nahrávka bude súčasťou albumu Q: Soul Bossa Nostra, ktorý sa na trhu s nosičmi hudobných záznamov objaví pravdepodobne v novembri. Najznámejšie tituly z dielne 77-ročného Q. Jonesa na ňom zaspievajú veľké osobnosti súčasnej hudobnej scény, napríklad Mary J. Blige, Usher, Jennifer Hudson, Ludacris či LL Cool J.

Zdroj: TASRtwiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky
Netky
Deň Ústavy o
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies