Al Pacino skúsi prvýkrát internetový seriál: Bude naháňať nacistami

NETKY.SK • 11 Január 2019, 20:08 • 2 min
Al Pacino skúsi prvýkrát internetový seriál: Bude naháňať nacistami

Hollywoodskeho veterána zrejme čaká hlavná úloha v internetovom seriáli. Al Pacino sa zaujíma o sériu The Hunt, ktorú chystá americký Amazon.

slovakia

left justify in out

Ďalšia "áčková" hviezda veľkého plátna pochopila, kde je budúcnosť - na počítačovom monitore. Pacino, držiteľ Oscara a ikona filmových dejín (napr. Zjazvená tvár), sa do seriálov nikdy nepoberal, ale projekt Jordana Peel (Monkeypaw Productions) ho presvedčil.

 

Príbeh vymyslel David Weil. Je o skupine tvrdých chlapcov, ktorí nájdu v Amerike sedemdesiatych rokov skrytú skupinu stovky bývalých nacistov. Rozhodnú sa ju nekompromisne a krvavo zlikvidovať. Pacino sa pridá k Loganu Lerman.

 

 

Ten hrá mladého muža, ktorého babička bola zavraždená. Bude mu ako starý skúsený lovec nacistov pomáhať a stane sa jeho mentorom.

 

Pacino si už skôr zahral v minisérii HBO Anjeli v Amerike a krátko hosťoval v seriáli NYPD v šesťdesiatych rokoch, seriálový herec to ale skutočne nie je. Preslávil sa veľkými filmami typu Krstný otec, Serpico a Zjazvená tvár, neskôr tiež Carlitova cesta, Neľútostný súboj a Diablov advokát.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Thanks for 60k followers🔥💯 #godfather #thegodfather #mafia #movies #michaelcorleone #alpacino

Príspevok, ktorý zdieľa Al Pacino (@alpacino.40),twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
barbora lučivjanská
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies