Adam Mišík a Ben Cristovao predstavujú skladbu Zapomenout

NETKY.SK • 17 Január 2023, 18:00 • 2 min
Adam Mišík a Ben Cristovao predstavujú skladbu Zapomenout

BRATISLAVA - Úspešný syn legendárneho hudobníka Adam Mišík spolu s Benom Cristovaom predstavili novú skladbu Zapomenout. Pre Adama je spolupráca s Benom už treťou v poradí.

slovakia

left justify in out

V rámci projektu Hills 97 vytvorili úspešný hit Máma říkala, ktorého dôležitou súčasťou bol taktiež mladý producent Enthic, ktorý má na svedomí aj najnovší singel Zapomenout. TASR o tom informoval PR manažér Tomáš Karpel. "Singel vznikol spontánne, keď v jeden večer dorazil Ben do štúdia. Tak ho bavilo, čo sme mali s Enthicom rozrobené, že do 15 minút mal hotovú svoju slohu," hovorí Adam Mišík o vzniku piesne. "Zapomenout je jeden z najlepších refrénov, aký Adam napísal. Mám radosť, že robíme na ďalšej veci. Adam je super človek a vždy ho rád podporím," doplnil Ben Cristovao. Osvedčená zostava sa tak naďalej drží hitových refrénov, tentoraz však chcel Adam zabŕdnuť do trošku tvrdších aranžmánov. "Song Zapomenout je tak trochu návratom k mojim rockovým koreňom. Snažil som sa ho zaspievať v inej polohe, než na akú sú fanúšikovia zvyknutí. Aj keď je trochu temnejší, má v sebe silu a nádej. Tú, myslím, potrebujeme všetci," dodáva Mišík.

 

 

img

 

Chytľavý track sa dočkal aj vizuálu, o ktorý sa postaral Ondřej Silný, ktorého zoznam spoluprác obsahuje výrazné mená súčasnej rap scény ako Calin alebo Stein27. Minulý rok bol pre herca a speváka Adama Mišíka prelomovým. Pod režisérskou taktovkou Adama Sedláka sa stal hlavnou hviezdou experimentálneho a kritikmi oceňovaného filmu Banger, ku ktorému nahral úspešný titulný track Prach v spolupráci so Sergeiom Barracudom. V polovici decembra Adam ohlásil dva samostatné koncerty v Brne a v Prahe a sľúbil tiež spoluprácu s výraznými menami českej scény. Adama Mišíka a Bena Cristovaa si môžu fanúšikovia naživo pozrieť 26. apríla v brnianskom Metro Music Bare a 27. apríla v pražskom Lucerna Music Bare.

 

Zapomenout klip: 

 twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Interny redaktor
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies