Adam Ďurica pripravil výberovku s názvom Hity

NETKY.SK • 13 November 2022, 18:00 • 2 min
Adam Ďurica pripravil výberovku s názvom Hity

BRATISLAVA - Adam Ďurica pripravil album hitov, ktorý mapuje jeho hudobnú cestu od roku 2008. Ponúka na ňom rovný tucet piesní z jeho autorského pera. TASR o tom informoval PR manažér Tomáš Karpel.

slovakia

left justify in out

Na albume si fanúšikovia nájdu jeden z jeho prvých hitov Bez servítky z roku 2008. "Je to skladba, ktorá sa objavila na výberovke s názvom Mladá vlna, ale na albume sa objavila až o pár rokov neskôr," hovorí spevák. Samozrejme, nechýba Mandolína, Holubička, Neľutujem, či minuloročný duet s Emmou Drobnou, Naše hriechy, z rovnomenného albumu, ktorý už získal aj ocenenie zlatý album. "To, že sa z pesničky stáva naozajstný hit, som zažil asi prvýkrát pri skladbe Neľutujem, ktorý sme na koncerte zahrali skoro na konci, a vtedy sa dav rozospieval, a ja si dodnes pamätám, ako sme ju museli hrať ešte raz, pretože si ju ľudia na tom koncerte doslova vyspievali," spomína Adam a dodáva: "Musím povedať, že to tak akosi na koncertoch funguje aj dnes. A čo má ešte viac teší, že nielen na Slovensku, ale aj v Čechách. Veľakrát som hovoril, že každou ďalšou skladbou sa nejaká kapitola končí a ďalšia otvára, a Hity to len potvrdzujú. Pracujem už na nových skladbách, popri koncertoch sa nám podarilo nahrať s Raegom novinku Dobre Viacmenej, tiež sme nahrali zopár skladieb v štúdiu naživo. Ako to vyšlo, si môžete pozrieť vo videoklipe, ktorý sme nahrali v štúdiu Birdland."

 

img

 

Holubička (video live session): https://www.youtube.com/watch?v=ns1o8VC0yyA twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Interny redaktor
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies