Adam Ďurica prichádza s hrejivým vianočným videom, ktoré vzniklo vďaka jeho fanúšikom!

NETKY.SK • 7 December 2017, 11:24 • 2 min
Adam Ďurica prichádza s hrejivým vianočným videom, ktoré vzniklo vďaka jeho fanúšikom!

BRATISLAVA - Adam Ďurica, ktorý len nedávno predstavil svoj prvý vianočný singel Na Vianoce, prichádza s videom, ktoré vzniklo spojením spomínaného songu s fotkami a videami jeho fanúšikov. Informoval o tom Universal Music.

slovakia

left justify in out

Pieseň Na Vianoce je Adamovým prvým vianočným singlom a spieva v ňom o zhone a strese, ktorý väčšinou sprevádza predvianočné prípravy. Tým, že sa končí rok a na Vianoce si všetci chceme oddýchnuť, naháňame sa a snažíme sa rýchlo všetko postíhať. Či už ide o veľké upratovanie, nákupy darčekov, vianočné večierky a rôzne iné akcie, často si toho naložíme viac, ako je únosné a nakoniec nič nestíhame. Adam sa piesňou snaží vyzdvihnúť pravé hodnoty, ktoré sú v živote dôležité. Podstatou Vianoc by mala byť rodina a to že môžeme stráviť tieto pekné chvíle všetci spolu.

 

Zbieranie vianočných spomienok, ktoré Adamovi posielali jeho fanúšikovia, trvalo niekoľko týždňov. Obrazové materiály museli splniť jediné kritérium, a to, že museli mať vianočnú tematiku. Do tejto akcie sa zapojilo nespočetné množstvo spevákových fanúšikov a bolo naozaj ťažké vybrať len niekoľko najlepších záberov. Spracovanie fotiek a videí do pekného vkusného celku mal na svedomí Ondřej Urbanec, s ktorým Adam spolupracoval na väčšine svojich videoklipov.

 

„S Ondřejovou prácou som vždy veľmi spokojný, preto bol aj tentokrát pre mňa jasná voľba,“ prezradil nám o spolupráci Adam Ďurica. „Týmto by som sa chcel poďakovať všetkým, ktorí sa zapojili a posielali svoje fotografie a krátke videá. Spoločne sa nám podarilo spraviť parádne video, ktoré umocnilo atmosféru najkrajších sviatkov roka a podčiarklo text mojej piesne. Z videa je cítiť lásku a tú pravú rodinnú pohodu, ktorá by na Vianoce mala vládnuť u každého doma.“

 

Text skladby Na Vianoce má na svedomí Vlado Krausz. Hudbu zložil Adam Ďurica, pričom na konečnom aranžmáne sa podieľal aj Peter Dudák, známy najmä ako Ďuďo, zo skupiny HEX. Adam s ním spolupracoval aj na skladbách Neľutujem, Mandolína, Spolu a na mnohých ďalších. A tak, ako to bolo pri týchto, aj pri piesni Na Vianoce bol jeho producentský zásah veľmi zásadný.

 

Video k piesni Na Vianoce je ideálnym spestrením predvianočných príprav a naladí vás na tú pravú čarovnú atmosféru. Príjemný nevtieravý text, Adamov spev v sprievode Bratislavského detského zboru a video, ktoré zachytáva rodinnú pohodu, je presne to pravé orechové alebo aj makové, čo počas adventu chcete počuť a vidieť. Po sviatkoch sa Adam Ďurica znova vrhne na prípravu svojho ďalšieho albumu a pomaly sa začne chystať na zostávajúce koncerty SPOLU TOUR v Čadci, Prievidzi a Považskej Bystrici.

 twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Sidorova
Netky
Deň Ústavy o
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies