Fed Cup: Schmiedlová prehrala prvý set s Rodionovovou

NETKY.SK • 6 Február 2016, 15:20 • 2 min

BRATISLAVA - Jednotka domáceho tímu Karolína Schmiedlová prehrala za 62 minút 5:7 prvý set sobotňajšieho súboja s dvojkou hostiek Arinou Rodionovovou na úvod víkendového bratislavského stretnutia Slovensko - Austrália v 1. kole II. svetovej skupiny Pohára federácie 2016 tenisových reprezentačných družstiev žien.

Na tvrdom povrchu DecoColor pod zatiahnutou strechou vypredanej Aegon arény NTC viedla Schmiedlová povzbudivo 2:0, rýchlo to však bolo 2:2. Favoritka sa ešte zachránila za stavu 4:5 na príjme, potom však prišla o servis z náskoku 40:0 a súperka na podaní zvládla reparát: premenila tretí setbal.

Pohár federácie 2016 tenisových reprezentačných družstiev žien - II. svetová skupina - 1. kolo:
(6. - 7. februára, Bratislava, Aegon aréna NTC, tvrdý povrch DecoColor pod zatiahnutou strechou)