Slovenský hokejista Šimon Nemec prispel asistenciou k triumfu New Jersey na ľade NY Rangers

NETKY.SK • 29 September 2023, 09:50 • 2 min

NEW YORK - Slovenský hokejový obranca Šimon Nemec prispel jednou asistenciou k triumfu New Jersey Devils v prípravnom zápase NHL na ľade New Yorku Rangers 3:2. V prvej tretine sa podieľal na presnom zásahu Tylera Toffoliho. Nemec bol s minutážou 22:18 druhý najvyťaženejší hráč hostí, mal aj plusový bod, dve strely a štyri trestné minúty.

Predsezónny debut v drese Chicaga vyšiel Connorovi Bedardovi, tohtoročnej draftovej jednotke. V domácom dueli proti St. Louis si pripísal asistencie pri oboch góloch tímu a aj jeho zásluhou Blackhawks uspeli 2:1 po predĺžení. Za Chicago nastúpil aj 18-ročný slovenský krídelník Martin Mišiak. Odohral 11:34 min a do štatistík si zapísal mínusový bod.