Odosielam na server ...

Vedeli ste, že na stránke Netky.sk existuje možnosť zobrazovať iba pozitívne správy? Ak nemáte chuť čítať o násilí, ľudskom nešťastí či katastrofách, zapnite si Filter pozitívnych správ a dozviete sa všetko pozitívne, čo sa okolo nás deje.

OK, rozumiem
30. sep. 2022Jarolím
BratislavaBratislava 19°
Biblia
TV program
Moje Netky
Ilustračné foto
Ilustračné foto
08.01.2019 10:48 Domov
Slovenská správa ciest zrušila tender na opravu vozoviek za 7,5 milióna eur
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
loader
ZOBRAZIŤ VIAC
08.01.2019 10:48 Domov

Slovenská správa ciest zrušila tender na opravu vozoviek za 7,5 milióna eurBRATISLAVA - Slovenská správa ciest (SSC) zrušila verejnú súťaž na opravu vozoviek ciest prvej triedy počas troch rokov za predpokladanú cenu vyše 9 miliónov eur s DPH. O zrušení tendra informovala spoločnosť sama vo Vestníku verejného obstarávania, a to bez akéhokoľvek zdôvodnenia. Spravila tak krátko po tom, čo súťaž vyhlásila v závere minulého roka.


Cieľom opravy malo byť obnovenie prevádzkovej spôsobilosti ciest I. triedy. Súčasťou zákazky mala byť tiež oprava krytu vozoviek technológiou za horúca na mieste (Remix Plus) a technológiou opätovného spracovania netuhých vrstiev vozoviek za studena na mieste.

 

Zdroj: TASR

 

Práce mali byť zamerané aj na sanácia súvislých porúch (trhliny, pracovné škáry a technologické spoje) širokých od 30 do 500 milimetrov technológiou recyklácie asfaltových zmesí za horúca na mieste (Remix). Lehota na predkladanie ponúk bola určená na 14. februára, otvárať sa mali 19-teho.

 

Zdroj: TASR

Slovenská správa ciest je samostatná rozpočtová organizácia zriadená Ministerstvom dopravy a výstavby SR k 1. januáru 1996. Spravuje cesty prvej triedy v dĺžke 3 180 kilometrov a vykonáva pre ne investičnú činnosť. Generálne riaditeľstvo SSC je v Bratislave, štyri regionálne organizačné zložky majú sídlo v Bratislave, Žiline, Banskej Bystrici a Košiciach.
 reklama


reklama


Kríza, ktorú priniesol koronavírus, nás silno zasiahla. Vopred ďakujeme každému, kto zašle hoci len niekoľko centov na náš účet SK30 7500 0000 0040 2698 9329 Pomôžete tak ľudom, ktorí už roky pracujú pre vás, našich čitateľov, a to aj napriek nižšiemu platu či predĺženému pracovnému času.


Zdroj: L.Č. netky.sk/SITA

Foto:  TASRNašli ste chybu, alebo máte tip na zaujímavý článok? Napíšte nám na redakcia@netky.sk

Diskusia

Komentáre


Na tento článok reagovalo
užívatelia: 0 komentáre: 0

loader
loader
Kliknutím zavriete
Obrázok