Béla
Bugár
3.1%

Zuzana
Čapútová
40.6%

Eduard
Chmelár
2.8%

Štefan
Harabin
14.4%

Marian
Kotleba
10.4%

Milan
Krajniak
2.8%

František
Mikloško
5.7%

Róbert
Švec
0.3%

Bohumila
Tauchmannová
0.2%

Juraj
Zábojník
0.3%

Maroš
Šefčovič
18.7%

Ivan
Zuzula
0.2%

Martin
Daňo
0.5%
Odosielam na server ...

Vedeli ste, že na stránke Netky.sk existuje možnosť zobrazovať iba pozitívne správy? Ak nemáte chuť čítať o násilí, ľudskom nešťastí či katastrofách, zapnite si Filter pozitívnych správ a dozviete sa všetko pozitívne, čo sa okolo nás deje.

OK, rozumiem
23. mar. 2019Adrián
BratislavaBratislava 12°
Biblia
TV program
Moje Netky
Ilustračné foto
Ilustračné foto
08.01.2019 10:48 Domov
Slovenská správa ciest zrušila tender na opravu vozoviek za 7,5 milióna eur
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
loader
ZOBRAZIŤ VIAC
08.01.2019 10:48 Domov

Slovenská správa ciest zrušila tender na opravu vozoviek za 7,5 milióna eurBRATISLAVA - Slovenská správa ciest (SSC) zrušila verejnú súťaž na opravu vozoviek ciest prvej triedy počas troch rokov za predpokladanú cenu vyše 9 miliónov eur s DPH. O zrušení tendra informovala spoločnosť sama vo Vestníku verejného obstarávania, a to bez akéhokoľvek zdôvodnenia. Spravila tak krátko po tom, čo súťaž vyhlásila v závere minulého roka.


Cieľom opravy malo byť obnovenie prevádzkovej spôsobilosti ciest I. triedy. Súčasťou zákazky mala byť tiež oprava krytu vozoviek technológiou za horúca na mieste (Remix Plus) a technológiou opätovného spracovania netuhých vrstiev vozoviek za studena na mieste.

 

Zdroj: TASR

 

Práce mali byť zamerané aj na sanácia súvislých porúch (trhliny, pracovné škáry a technologické spoje) širokých od 30 do 500 milimetrov technológiou recyklácie asfaltových zmesí za horúca na mieste (Remix). Lehota na predkladanie ponúk bola určená na 14. februára, otvárať sa mali 19-teho.

 

Zdroj: TASR

Slovenská správa ciest je samostatná rozpočtová organizácia zriadená Ministerstvom dopravy a výstavby SR k 1. januáru 1996. Spravuje cesty prvej triedy v dĺžke 3 180 kilometrov a vykonáva pre ne investičnú činnosť. Generálne riaditeľstvo SSC je v Bratislave, štyri regionálne organizačné zložky majú sídlo v Bratislave, Žiline, Banskej Bystrici a Košiciach.
 reklama


Zdroj: L.Č. netky.sk/SITA

Foto:  TASRNašli ste chybu, alebo máte tip na zaujímavý článok? Napíšte nám na redakcia@netky.sk

Diskusia

Komentáre


Na tento článok reagovalo
užívatelia: 0 komentáre: 0

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
ZOBRAZIŤ VIAC
loader
loader
Kliknutím zavriete
Obrázok