Serie A: Neapol má už 8 bodový náskok! Miláno remizovalo s nováčikom z Cremonese

NETKY.SK • 9 November 2022, 09:27 • 2 min

RÍM - Futbalisti SSC Neapol vyhrali v talianskej Serii A desiaty zápas za sebou. V utorkovom dueli 14. kola zdolali doma Empoli 2:0 a potvrdili post lídra tabuľky. V drese domácich hral slovenský stredopoliar Stanislav Lobotka do 90. minúty.

Neapol je stále bez prehry!

O triumfe favorita rozhodol v 69. minúte Hirving Lozano z pokutového kopu po faule Razvana Marina na Victora Osimhena v pokutovom území. V 88. minúte potvrdil zisk troch bodov Piotr Zieliňski po asistencii Lozana. Neapol je v lige stále bez prehry a na čele má osembodový náskok pred milánskym AC, ktoré zakoplo na ihrisku Cremonese. Milánčania sa nedokázali presadiť proti slabučkému nováčikovi, najväčšie šance zápasu nevyužilo útočné duo Rebiča s Origim.