Odosielam na server ...

Vedeli ste, že na stránke Netky.sk existuje možnosť zobrazovať iba pozitívne správy? Ak nemáte chuť čítať o násilí, ľudskom nešťastí či katastrofách, zapnite si Filter pozitívnych správ a dozviete sa všetko pozitívne, čo sa okolo nás deje.

OK, rozumiem
Zatvoriť
Časová os: Kryptomeny
17. okt. 2018Hedviga
BratislavaBratislava 10°
Biblia
TV program
Moje Netky
Tento článok sa nachádza v sérii Kryptomeny. Otvorte časovú os udalostí.
Ilustračné foto
Ilustračné foto
15.05.2018 08:55 Ekonomika
Ripple spustila fond rizikového kapitálu Xpring na prijatie aplikácie Bootstrap XRP
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
loader
ZOBRAZIŤ VIAC
15.05.2018 08:55 Ekonomika

Ripple spustila fond rizikového kapitálu Xpring na prijatie aplikácie Bootstrap XRPSpoločnosť so sídlom v San Franciscu oznámila nový projekt s názvom Xpring, ktorý poskytuje finančnú podporu spoločnostiam, ktoré vyvíjajú produkty a služby pre XRP. Dnes je Ripple tretia najväčšia kryptomena na trhu s hodnotou viac ako 29 miliárd USD.


V súčasnosti prebieha testovanie Ripple, ktoré používajú viaceré banky. Cieľom spoločnosti je zmeniť to pomocou technológie Xpring. Spoločnosť Ripple bude investovať, získavať a poskytovať granty spoločnostiam, ktoré využívajú svoje digitálne aktíva XRP a XRP Ledger.

 

V oficiálnom vyhlásení tím Ripple povedal:

 

„Ako hlavný prispievateľ ku kódovej základni XRP Ledger a veľkému držiteľovi XRP často počujeme od podnikateľov a vývojárov, že by chceli podporu v nejakej forme, aby im pomohla s projektmi súvisiacimi s XRP. Ako jedna z mála obchodných spoločností si ceníme, že máme jedinečnú pozíciu na podporu podnikateľov zmysluplným spôsobom.“

 

Ripple priniesol aj Ethana Bearda, ktorý viedol vývojársky program spoločnosti Xpring a Ripple. Ethan pôsobl ako riaditeľ sekcie Facebook Developer Network od roku 2009 do roku 2012, kde dohliadal na celosvetové vzťahy s vývojármi, operácie a produktový marketing pre rozhranie Facebook API. Pred Facebookom pôsobil ako riaditeľ sociálnych médií a riaditeľ spoločnosti New Business Development spoločnosti Google.

 

„Milujem pomáhať začínajúcim podnikom využívať nové technológie na vývoj. Na Facebooku sme videli, že spoločnosť v oblastiach ako sú hry, hudba a novinky využívajú našu platformu na to, aby sa stali veľkými firmami. Blockchain a digitálne aktíva majú schopnosť vyriešiť dôležité problémy a XRP s rýchlosťou, škálovateľnosťou a preukázateľným používaním v reálnom svete, je skvelým nástrojom pre začínajúcich podnikateľov a na budovanie podnikov.“

 

Spoločnosť Ripple oznámila niekoľko projektov, ktoré už financovali. Len minulý mesiac investovali 25 miliónov USD do XRP fondu  v spoločnosti Blockchain Capital. Blockchain Capital teraz spravuje viac ako 350 miliónov USD aktív vrátane investícií do spoločností ako Caoinbase, Circle a Kraken.

 

Začiatkom tohto roka investovali do spoločnosti Omni. Hoci to nebola investícia spoločnosti Ripple ako taká, spoločnosť čoskoro integruje XRP ako menu na svojom trhu.

 

Keďže tokeny XRP majú v súčasnosti obmedzené, ale rastúce prípady použitia, nová investícia by mohla posilniť svoj už veľký trhový strop. Môže tiež pomôcť novým projektom zabezpečiť finančné prostriedky na vybudovanie produktov a získať podporu od spoločnosti Ripple.reklama


Zdroj: netky DJ

Foto:  PixabayNašli ste chybu, alebo máte tip na zaujímavý článok? Napíšte nám na redakcia@netky.sk

Diskusia

Komentáre


Na tento článok reagovalo
užívatelia: 0 komentáre: 0

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
ZOBRAZIŤ VIAC
loader
loader
Kliknutím zavriete
Obrázok