Odosielam na server ...

Vedeli ste, že na stránke Netky.sk existuje možnosť zobrazovať iba pozitívne správy? Ak nemáte chuť čítať o násilí, ľudskom nešťastí či katastrofách, zapnite si Filter pozitívnych správ a dozviete sa všetko pozitívne, čo sa okolo nás deje.

OK, rozumiem
Zatvoriť
Časová os: Kryptomeny
30. okt. 2020Šimon
BratislavaBratislava 14°
Biblia
TV program
Moje Netky
Tento článok sa nachádza v sérii Kryptomeny. Otvorte časovú os udalostí.
Ilustračné foto
Ilustračné foto
15.05.2018 08:55 Ekonomika
Ripple spustila fond rizikového kapitálu Xpring na prijatie aplikácie Bootstrap XRP
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
loader
ZOBRAZIŤ VIAC
15.05.2018 08:55 Ekonomika

Ripple spustila fond rizikového kapitálu Xpring na prijatie aplikácie Bootstrap XRPSpoločnosť so sídlom v San Franciscu oznámila nový projekt s názvom Xpring, ktorý poskytuje finančnú podporu spoločnostiam, ktoré vyvíjajú produkty a služby pre XRP. Dnes je Ripple tretia najväčšia kryptomena na trhu s hodnotou viac ako 29 miliárd USD.


V súčasnosti prebieha testovanie Ripple, ktoré používajú viaceré banky. Cieľom spoločnosti je zmeniť to pomocou technológie Xpring. Spoločnosť Ripple bude investovať, získavať a poskytovať granty spoločnostiam, ktoré využívajú svoje digitálne aktíva XRP a XRP Ledger.

 

V oficiálnom vyhlásení tím Ripple povedal:

 

„Ako hlavný prispievateľ ku kódovej základni XRP Ledger a veľkému držiteľovi XRP často počujeme od podnikateľov a vývojárov, že by chceli podporu v nejakej forme, aby im pomohla s projektmi súvisiacimi s XRP. Ako jedna z mála obchodných spoločností si ceníme, že máme jedinečnú pozíciu na podporu podnikateľov zmysluplným spôsobom.“

 

Ripple priniesol aj Ethana Bearda, ktorý viedol vývojársky program spoločnosti Xpring a Ripple. Ethan pôsobl ako riaditeľ sekcie Facebook Developer Network od roku 2009 do roku 2012, kde dohliadal na celosvetové vzťahy s vývojármi, operácie a produktový marketing pre rozhranie Facebook API. Pred Facebookom pôsobil ako riaditeľ sociálnych médií a riaditeľ spoločnosti New Business Development spoločnosti Google.

 

„Milujem pomáhať začínajúcim podnikom využívať nové technológie na vývoj. Na Facebooku sme videli, že spoločnosť v oblastiach ako sú hry, hudba a novinky využívajú našu platformu na to, aby sa stali veľkými firmami. Blockchain a digitálne aktíva majú schopnosť vyriešiť dôležité problémy a XRP s rýchlosťou, škálovateľnosťou a preukázateľným používaním v reálnom svete, je skvelým nástrojom pre začínajúcich podnikateľov a na budovanie podnikov.“

 

Spoločnosť Ripple oznámila niekoľko projektov, ktoré už financovali. Len minulý mesiac investovali 25 miliónov USD do XRP fondu  v spoločnosti Blockchain Capital. Blockchain Capital teraz spravuje viac ako 350 miliónov USD aktív vrátane investícií do spoločností ako Caoinbase, Circle a Kraken.

 

Začiatkom tohto roka investovali do spoločnosti Omni. Hoci to nebola investícia spoločnosti Ripple ako taká, spoločnosť čoskoro integruje XRP ako menu na svojom trhu.

 

Keďže tokeny XRP majú v súčasnosti obmedzené, ale rastúce prípady použitia, nová investícia by mohla posilniť svoj už veľký trhový strop. Môže tiež pomôcť novým projektom zabezpečiť finančné prostriedky na vybudovanie produktov a získať podporu od spoločnosti Ripple.reklama


reklama


Kríza, ktorú priniesol koronavírus, nás silno zasiahla. Vopred ďakujeme každému, kto zašle hoci len niekoľko centov na náš účet SK30 7500 0000 0040 2698 9329 Pomôžete tak ľudom, ktorí už roky pracujú pre vás, našich čitateľov, a to aj napriek nižšiemu platu či predĺženému pracovnému času.


Zdroj: netky DJ

Foto:  PixabayNašli ste chybu, alebo máte tip na zaujímavý článok? Napíšte nám na redakcia@netky.sk

Diskusia

Komentáre


Na tento článok reagovalo
užívatelia: 0 komentáre: 0

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
ZOBRAZIŤ VIAC
loader
loader
Kliknutím zavriete
Obrázok