Podhradský prispel gólom k triumfu Donecku, Omsk prerušil sériu prehier

NETKY.SK • 28 September 2012, 06:36 • 2 min

Podhradský prispel gólom k triumfu Donecku, Omsk prerušil sériu prehier - Hokej Slovenský obranca Peter Podhradský prispel k triumfu Donbassu Doneck v Kontinentálnej hokejovej lige na ľade Torpeda Nižnyj Novgorod 4 3 po nájazdoch, keď v druhej tretine zaz

Slovenský obranca Peter Podhradský prispel k triumfu Donbassu Doneck v Kontinentálnej hokejovej lige na ľade Torpeda Nižnyj Novgorod 4:3 po nájazdoch, keď v druhej tretine zaznamenal v presilovej hre tretí gól zverencov tréner Júliusa Šuplera.
      V prvom zo šestice štvrtkových duelov KHL vyhral Avangard Omsk nad Metallurgom Novokuzneck 3:2 po predĺžení. Domáci síce stratili dvojgólový náskok, ale po štyridsiatich sekundách predĺženia prerušil sériu piatich prehier Omsku presným zásahom Anton Belov.
      Lev Praha utrpel vysokú prehru 1:6 na ľade Metallurgu Magnitogorsk, v ktorého drese úradovali Sergej Mozjakin i hviezda NHL Jevgenij Malkin. Obaja dali po jednom góle, Mozjakin pridal tri a Malkin dve asistencie.

sumáre štvrtkových zápasov KHL:
      Avangard Omsk - Metallurg Novokuzneck 3:2 pp (0:0, 2:1, 0:1 - 1:0)
      Góly: 27. Perežogin, 29. Ivanov, 61. Belov - 38. Slepyšev, 50. Jefimov

Barys Astana - Sibir Novosibirsk 2:1 (1:0, 1:0, 0:1)
      Góly: 17. Rudenko, 31. Rudenko - 45. Krivonožkin

Traktor Čeľabinsk - CSKA Moskva 4:3 (1:1, 0:0, 3:2)
      Góly: 20. Belov, 49. Kontiola, 51. A. Kosticyn, 59. Popov - 2. Kvaša, 46. Rjasenskij, 50. Grabovskij

Metallurg Magnitogorsk - HC Lev Praha 6:1 (1:1, 5:0, 0:0)
      Góly: 6. Platonov, 24. Mozjakin, 25. Antipin, 26. Kazionov, 32. Antipin, 40. Malkin - 9. Klepiš

SKA Petrohrad - Salavat Ufa 7:2 (0:1, 4:1, 3:0)
      Góly: 25. Průcha, 26. F. Fiodorov, 27. Makarov, 27. Thoresen, 45. Kalinin, 45. Dallman, 50. Tarasenko - 3. Mirnov, 30. Mirnov

Torpedo Nižnyj Novgorod - Donbass Doneck 3:4 pp a sn (0:1, 2:2, 1:0 - 0:0, )
      Góly: 24. Sčastlivyj, 39. Jevsejenkov, 59. Nilsson - 19. Ponikarovskij, 33. Dadonov, 36. PODHRADSKÝ, rozh. nájazd V. Nedorost.