KHL: Staňa vychytal víťazstvo CSKA nad Ufou, víťazne aj Novosibirsk

NETKY.SK • 8 Október 2013, 07:49 • 2 min

MOSKVA - Hokejisti CSKA Moskva so slovenským brankárom Rastislavom Staňom zdolali v pondelňajšom zápase KHL Salavat Julajev Ufa 3:2.

Domáci po piatich minútach prehrávali 0:1, dvoma rýchlymi gólmi však odpovedali a zvrátili stav na svoju stranu. V druhom dejstve využil presilovku krídelník Ufy Nikita Filatov a vyrovnal. CSKA rozhodlo o svojom triumfe sedem minút pred koncom, keď sa strelecky presadil mladý útočník Nikolaj Prochorkin. Staňa zaznamenal 24 úspešných zákrokov.

Novosibirsk v zostave s obrancom Kristiánom Kudročom zvíťazil rovnakým výsledkom 3:2 nad Čerepovcom. Slovenský bek sa bodovo nepresadil.