Juventus zdolal AC Miláno tesne 3:2

NETKY.SK • 7 Október 2013, 09:47 • 2 min

RÍM - V nedeľňajšom večernom stretnutí 7. kola talianskej futbalovej Serie A zvíťazil Juventus Turín nad AC Miláno tesne 3:2.

Hostia sa už v 1. minúte ujali gólom Muntariho vedenia, domáci však ešte do polčasu vyrovnali a po zmene strán dvoma gólmi zvýšili na 3:1. AC až v závere znížilo, keď sa znova presadil Muntari. Miláno dohralo stretnutie bez Mexesa, ktorý dostal červenú kartu v 74. minúte.

V druhom zápase sa zrodila medzi Laziom Rím a Fiorentinou bezgólová remíza.

Výsledky:
Juventus - AC Miláno 3:2 (1:1)
Góly: 15. Pirlo, 69. Giovinco, 75. Chiellini - 1., 90. Muntari, ČK: 74. Mexes (AC), 38.000 divákov

Bologna - Hellas Verona 1:4 (0:2)
Góly: 52. Diamanti (z pok. kopu) - 22. Cacciatore, 29. Iturbe, 56. L. Toni, 90.+ Jorginho
Marek Čech (Bologna) odohral celý zápas.

Catania - FC Janov 1:1 (0:0)
Góly: 59. Barrientos - 87. Legrottaglie (vlastný)
Norbert Gyömbér (Catania) nefiguroval v zápise o stretnutí. Juraj Kucka (FC Janov) odohral celý zápas.

Neapol - Livorno 4:0 (2:0)
Góly: 3. G. Pandev, 26. Gökhan Inler, 54. Callejón, 83. HAMŠÍK
Marek Hamšík (Neapol) hral do 84. min a skóroval.

Sampdoria Janov - FC Turín 2:2 (1:0)
Góly: 41. Sansone, 90.+ Eder (z pok. kopu) - 66. Immobile, 76. A. Cerci (z pok. kopu)

Udinese - Cagliari 2:0 (1:0)
Góly: 34. Danilo, 55. Di Natale

Parma - Sassuolo 3:1 (1:1)
Góly: 32. Palladino, 70. A. Rosi, 76. Cassano - 45.+ Berardi (z pok. kopu), ČK: 45.+ Mirante - 88. Magnanelli
Brankár Pavol Bajza (Parma) sa na ihrisko dostal v nadstavenom čase prvého polčasu.

Lazio Rím - Fiorentina 0:0