Hamšík prispel gólom k remíze Neapola s vedúcim Juventusom Turín 3:3

NETKY.SK • 1 December 2011, 04:57 • 2 min

Slovenský futbalový reprezentant Marek Hamšík prispel v dohrávke 11. kola talianskej ligy gólom k remíze SSC Neapol s vedúcim Juventusom Turín 3:3. Slovenský stredopoliar v 22. minúte hlavou otvoril skóre stretnutia.
Hamšík sa mohol do streleckej listiny zapísať už o päť minút skôr, nepremenil však pokutový kop. Lopta z jeho kopačky síce najprv skončila v sieti, no hlavný rozhodca nechal penaltu opakovať a druhý Hamšíkov pokus mieril vysoko nad.
Po dvoch góloch macedónskeho útočníka Gorana Pandeva viedol Neapol už 3:1, no Juventusu sa vďaka presným zásahom paraguajského krídelníka Marcela Estigarribiu a talianskeho reprezentanta Pepeho podarilo vyrovnať.