FOTO V piatok sa v Trnave stretli najlepší bojovníci na Night of Champions 2

NETKY.SK • 26 Október 2015, 10:16 • 2 min

TRNAVA - Dňa 23. októbra sa v priestoroch Mestskej Športovej haly v Trnave uskutočnil v poradí už druhý ročník podujatia Night of champions 2. Hlavným organizátorom bol Spartakus Fight Gym Trnava.

Na programe boli zápasy podľa pravidiel MMA ktoré sa konali v klietke. Večer otvárali amatérske zápasy, kde sa zápasilo 3X3 minúty. Po nich sa pokračovalo s profi zápasmi kde borci zápasili v 3x5 minútových kolách. Na koniec sme mohli vidieť zápas podľa pravidiel K1, bol to zároveň aj ťahákom večera, keďže išlo o titul majstra sveta vo federácie WKU.

Amatérske zápasy 3x3 minúty:

66kg : Patrik Vavrovič (Šaštín) - Tomáš Stančík (Detva) - Stančík výhra v 2.kole na gilotínu.

70kg : Oľo Šmidriak (Detva) - Nikola Jovanovic (SRB) - Jovanovic výhra na body.

77kg : Majko Hudek (SFG) - Nikola Petrovic (SRB) - Hudek výhra K.O.

93kg : Roman Makula (SFG) - Lukas Ritiz (PN) - Ritiz Výhra R.N.C Profi zápasi 3x5 minúty:

70kg : Yán Hudák (SFG) - Tomáš Waszut (JMFS) - Hudák výhra v 16. Sekunde arm lock

82kg : Patrik Grunner (SFG) - Nemanja Uveric (SRB) - Uveric výhra v 1.kole K.O.

84kg : Frantisek Boban (PPN) - Dusko Todorovic(SRB) - Todorovic výhra v 1.kole arm bar

88kg : Jan Magdalik (GBNR) - Attila Moszi (HUN) - Magdalík výhra na body

+100kg : Martin Buday (GBNR) - Uros Stefanovic(SRB) - Buday výhra na body K1 Titulový zápas o majstra sveta

federácie WKO 79kg : Tomáš Holkovič (RaptorsGymTrnava) - Sebastian Porębski (POL) - Holkovič výhra v 3.kole na K.O.

Trnavského Night of Champions sa zúčastnil aj jeden z najúspešnejších MMA zápasníkov Slovenska Attila Végh: "Galavečer bol na veľmi vysokej úrovni, jak organizačne tak aj s kvalitou zápasníkov. Slovensko v tomto smere veľmi napreduje, každá akcia je stále lepšia a lepšia. V zápasoch sa predstavili aj štyria chalani z nášho tímu. Dvaja ukončili zápas predčasne, Majko Hudek a Jáno Hudák, ktorý predviedol husársky kúsok, keď svojho súpera prinútil ku klepaniu za 16. Sekúnd. Dvaja bohužiaľ prehrali, ale ako nedávno povedal Alex Gustafson: V ringu sa neprehráva, buď vyhráš alebo sa učíš! "