FOTO a VIDEO Majstri Európy v tíme Československý lev Dobiaš, Švehlík, Vencel, Jurkemik a Pivarník proti Netky.sk

NETKY.SK • 26 Jún 2015, 13:00 • 2 min

SLÁDKOVIČOVO - Pred 39-timi rokmi získala Československá reprezentácia titul Majstra Európy. Pri príležitosti tohto takmer okrúhleho výročia sa odohral exhibičný zápas medzi tímami spravodajského portálu Netky.sk a Československý lev – Oklamčák Show Sport Team.

Otvoriť časovú os

Posted by Netky.sk on Friday, June 19, 2015

Na ihrisku Slavoj Sládkovičovo sa predstavilo domáce mužstvo Netky.sk zložené z redaktorov, podnikateľov a známych športových osobností. Majiteľ Peter Vince zložil nasledovný tím: V bráne sa predstavil majster Slovenska v kickboxe, bývalý brankár Artmedie Petržalka a šéfredaktor portálu Netky.sk Roman Kalina. Pred ním v poli nastúpili:

Radovan Piši  (bývalý profesionálny futbalista, hráč Interu Bratislava)
Maroš Vince ( doktor práv, podnikateľ )
Kamil Kopúnek ( profesionálny futbalista a reprezentant, hrával v mužstvách ako Spartak Trnava, Bari, Saturn Moskva, Slovan Bratislava, FC Zbrojovka Brno)
Atilla „Pumukli“ Végh (zápasník MMA, majster sveta v poloťažkej váhe v asociácii Bellator)
Ing. Anton Szabó (primátor mesta Sládkovičovo)
Alexander Bende (zástupca primátora Sládkovičova)
Štefan Kysela (bývalý profesionálny futbalista, hráč Lokomotiva Košice, Rimavská Sobota, Petržalka, Larnaka – Cyprus, autor najrýchlejšieho hetriku v slovenskej lige)
Róbert Varga (podnikateľ v oblasti zberných surovín a gastronómie)
Milan Vagai (Netky.sk)
Gabo Bleho (bývalý profesionálny futbalista, hráč Koba Senec )
Róbert Kysela (bývalý profesionálny futbalista, hráč Lokomotiva Košice, Spišská Nová Ves )
Tibor Hollosy (podnikateľ v oblasti stavebníctva a realít)
Robert Hollosy (podnikateľ v oblasti stavebníctva a realít)
Matúš Hrdý (bývalý futbalista obce Tomasikovo)
Artur Krull (futbalista Slavoj Sládkovičovo)
Dóra Horváthová (profesionálna futbalistka Duslo Šaľa)
Stanislav Pelec (bývalý futbalista, hraáč Koba Senec)

Za tím ČESKOSLOVENSKÝ LEV – OKLAMČÁK SHOW SPORT TEAM sa zúčastnili známe osobnosti zo športu a kultúry. Hlavnými hviezdami však boli futbalové legendy, ktoré nastúpili pod taktovkou trénerského dua Anton Dragúň a Karol Pecze. S tímom netky.sk si zmerali sily Karol Dobiaš, Ján Pivarník, Ján Švehlík, Alexander Vencel, Dušan Herda, Peter Herda, Miro Valent, Ladislav Jurkemik, Michal Hipp, Július Šimon, ale aj boxer Tomi Kid Kovács, spevák Palo Drapák, herci Peter Batthyany, Roman Fratrič, Štefan Kožka, profesionálny hráč biliardu Ivan Maljar, Vladimír Németh, zabávač Libor Petrú a futbalový freestyler Michal Rimovský.

Zápas rozhodovala známa trojica - Štefan HARABIN, Dušan KRCHŇÁK, Richard GREČMAL a moderátorom tohto futbalového súboja, bol legendárny KAROL POLÁK.

Pred zápasom sa oslavovali narodeniny nášho úspešného boxera Tomiho Kida Kovácsa, ktorý mal 33 rokov.

Zápas mal veľmi dobré tempo a hráči domáceho tímu netky.sk drvili Československých levov v ich vlastnej šestnástke. Obrana levov, ktorú dirigovali Michal Hipp a Ladislav Jurkemik bola nepriepustná a ak niečo cez ňu prešlo výborne zasiahol Ivan Maljar. Gól visel vo vzduchu a ako prví sa z gólu radovali hráči tímu Netky.sk. Domáci tím pokračoval v aktivite a do polčasu bol výsledok 3:1 pre domácich.

Počas prestávky zabávali divákov mažoretky z Tekovských Lužian, ktoré povzbudzovali našich futbalistov počas celého zápasu. Na polčas vystúpili aj  - skupina D BLUES BAND, PAVOL DRAPÁK, LIBOR PETRÚ, PATRIK FOX, BEEGO SHEA a PAVOL GREKSA.

Druhý polčas výrazne ovplyvnil rozhodca Štefan Harabin, ktorý odpískal viac ofsajdov ako domáci rozhodca v 8. Lige, a tak sa hráči tímu netky.sk len veľmi sporadicky dostávali na súperovu polovicu. Tím netky.sk aj napriek tomu strelil ešte jeden gól, a tak v riadnom hracom čase, ktorý bol 70. minút sa zápas skončil 4:1 a nasledovali pokutové kopy.

V rozstrele z jedenásťmetrového bodu boli presnejší hráči Československého leva. Najmä aj vďaka Romanovi Fratričovi, ktorý sa potkol a vymietol šibenicu a Štefanovi Kožkovi, ktorý takmer roztrhol sieť. Po spriemerovaní skóre sa zápas skončil remízou.

Po zápase nasledovala autogramiáda a afterparty v sládkovičovskom Penzióne Grand. Atmosféru zo zápasu a z afterparty si môžete vychutnať v našom videu a na fotografiách v galérii.

Ďakujeme za účasť a 18.6.2016 na vás opäť čaká zápas medzi Češkoslovenským levom a Netky.sk.