Dva góly Vestenického, AS Rím do semifinále Viareggio Cup-u

NETKY.SK • 13 Február 2015, 07:26 • 2 min

RÍM - Mladý slovenský futbalový útočník obliekajúci si dres talianskeho klubu AS Rím Tomáš Vestenický strelil vo štvrtkovom dueli štvrťfinále mládežníckeho turnaja Viareggio Cup 2015 proti Atalante Bergamo dva góly a prispel k víťazstvu svojho tímu 2:1.

Osemnásťročný rodák z Topoľčian (nar. 6. apríla 1996) sa strelecky presadil v 33. min a v tretej minúte nadstaveného času druhého polčasu rozhodol o triumfe rímskych "vlkov", ktorí sa v semifinále prestížneho turnaja stretnú v sobotu 14. februára s rovesníkmi Interu Miláno. Vestenický strelil jeden gól aj pri utorňajšom osemfinálovom triumfe na pôde Palerma (3:2), celkovo na turnaji zatiaľ zaznamenal tri presné zásahy.