Futbalisti AC Milána zdolali doma na San Sire Lazio Rím 2:0

NETKY.SK • 7 Máj 2023, 21:00 • 2 min

MILÁNO - AC Miláno zvíťazilo v 34. kole talianskej Serie A nad Laziom Rím 2:0. Posunuli sa tak zo šiesteho na štvrté miesto zaručujúce účasť v Lige majstrov 2023/2024.

Futbalisti AC Milána zvíťazili v 34. kole talianskej Serie A nad Laziom Rím 2:0. V neúplnej tabuľke sa posunuli zo šiesteho na štvrté miesto zaručujúce účasť v Lige majstrov 2023/2024. Na druhé Lazio strácajú tri body. Na San Sire otvoril v 17. minúte skóre alžírsky reprezentant Ismail Bennacer, ktorému priťukol loptu Olivier Giroud. V 29. minúte zvýšil na 2:0 Theo Hernandez. Francúzsky obranca po rozohrávke brankára Mikea Maignana prešiel takmer celé ihrisko a strelou spoza šestnástky prekonal Ivana Provedela.

Serie A - 34. kolo: AC Miláno - Lazio Rím 2:0 (2:0) Góly: 17. Bennacer, 29. Hernandez.