Zuzana Smatanová odštartovala Echo tour nezvyčajnou súťažou

NETKY.SK • 13 September 2018, 07:28 • 2 min
Zuzana Smatanová odštartovala Echo tour nezvyčajnou súťažou

BRATISLAVA – Slovenská speváčka Zuzana Smatanová odštartovala svoje Echo tour špeciálnou súťažou pre svojich fanúšikov a fanúšičky.

slovakia

left justify in out

Známa umelkyňa ukryla v stredu podvečer neďaleko novej budovy Slovenského národného divadla v Bratislave tubu s dvomi lístkami, ktoré si napokon odniesol jeden z jej fanúšikov. V nasledujúcich dňoch takto schová tuby s lístkami v ďalších mestách, v ktorých bude od polovice novembra koncertovať. „V rámci Echo tour zavítam ešte pred začiatkom jednotlivých koncertov do všetkých miest, v ktorých budem vystupovať a v každom z nich ukryjem jednu tubu. Bude to na takom mieste, ktoré ľudia v tých konkrétnych mestách poznajú. Deň predtým, ako do daného mesta zavítam, dám na svojom Facebooku fanúšikom nejaké nápovedy, kam majú ísť. Na druhý deň tam tú tubu ukryjem a kto si ju nájde, má dva lístky na koncert, ktorý bude v tom meste,“ priblížila speváčka originálnu súťaž, z ktorej bude na sociálnych sieťach vysielať i live stream.

 Blížiace sa turné bude podľa jej slov celkom iné, ako jej doterajšie koncertné šnúry. „Bude to iné, väčšie, takto nejako som si vždy predstavovala, že by mohlo moje turné raz vyzerať... Veľmi sa na to teším,“ poznamenala Smatanová, ktorá už celú svoju energiu vkladá do príprav jednotlivých koncertov. „Je to určite nápor, človek sa musí veľmi dobre pripraviť, fyzicky aj psychicky, pretože to nebudú len také obyčajné koncerty. Treba mať všetko do detailu premyslené, setlist, scénu, projekcie, svetlá, všetko chceme do detailov vyšperkovať,“ uviedla.

Na koncertoch predstaví predovšetkým pesničky z nového dvojalbumu Echo (2018), no chýbať nebudú ani jej najväčšie hity. „Nový album je charakteristický svojim špecifickým zvukom, staré skladby však zahrám v ich pôvodnej podobe. Fanúšikovia sa rozhodne môžu tešiť aj na nejakú akustickú verziu. Myslím, že to bude pekné. Aj návrat do minulosti, aj súčasnosť,“ podotkla Smatanová, po boku ktorej sa na koncertoch predstaví i niekoľko hostí. „Koncerty budú mať síce rovnakú dramaturgiu, no každý bude trošku iný a špeciálny, ovplyvnia ho aj hostia, ktorí so mnou vystúpia. Uvidíme, ako to dopadne. Ja si to rozhodne vychutnám,“ dodala speváčka, ktorej v stredu za dvojalbum Echo slávnostne odovzdali i platinovú platňu.twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Karnisova
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies