Zosnulí manželia z Brém sa zrejme dobodali navzájom

NETKY.SK • 13 Júl 2018, 20:40 • 2 min
Zosnulí manželia z Brém sa zrejme dobodali navzájom

BRÉMY - Kriminalisti zo severonemeckých Brém, ktorí vyšetrujú okolnosti vedúce k smrti rozchádzajúceho sa manželského páru vo veku 30 rokov, nenašli žiadne indície, že by sa na ich úmrtí podieľala tretia osoba.

slovakia

left justify in out

Aj keď ani nariadená súdna pitva nevniesla úplne svetlo do sledu udalostí, ktoré sa udiali v ostatných hodinách života páru, vyšetrovatelia dospeli k záveru, že obaja sa pohádali a zaútočili na druhého z partnerov s nožom v ruke.

 

Spôsobili si tým zranenia, na následky ktorých skonali. Ich telá ležali po celú noc v byte, kde ich v stredu ráno našla dcérka dvojice, ktorá zavolala na núdzovú telefonickú linku. Ani jednému z rodičov sa však už nedalo pomôcť.

Informácie priniesla v piatok tlačová agentúra DPA s odvolaním sa na príslušnú prokuratúru.

 

Pár zanechal tri deti vo veku do desať rokov, o ktoré sa starajú už príslušné inštitúcie. Mená ani presný vek žiadneho z nich s ohľadom na ich ochranu nezverejnili.

 twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Sidorova
Netky
Deň Ústavy o
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies