Zayn Malik sa nerozpráva s členmi One Direction

NETKY.SK • 5 November 2017, 10:22 • 2 min
Zayn Malik sa nerozpráva s členmi One Direction

BRATISLAVA - Anglický spevák Zayn Malik sa nerozpráva s niekdajšími kolegami z formácie One Direction. Dvadsaťštyriročný interpret to uviedol v rozhovore pre americký magazín Billboard.

slovakia

left justify in out

"Naše vzťahy sa zmenili, ale myslím si, že tak to v živote chodí. Každý vyrástol, dvaja chalani už majú deti. Nerozprávam sa s nikým z nich, naozaj," povedal.

Rodák z Bradfordu vo West Yorkshire v súčasnosti pripravuje nový album v štúdiu, ktoré sa nachádza v blízkosti farmy v Pennsylvánii. Spevák prezradil, že ho baví chodiť von s koňmi či kŕmiť kravy. "Je to pohoda. Vždy som sa zaujímal o zvieratá," prezradil hudobník, ktorého v štúdiu často navštevuje jeho priateľka Gigi. "V štúdiu je celkom často. Rada varí pre mňa aj ostatných. Keď dlho pracujem, príde za mnou a prinesie mi jedlo," vyjadril sa.

Zain Javadd "Zayn" Malik sa preslávil v spomínanej skupine One Direction, v ktorej pôsobil od roku 2010 do marca 2015 a vydal s ňou albumy Up All Night (2011), Take Me Home (2012), Midnight Memories (2013) a Four (2014). Vlani ponúkol pod menom Zayn debutovú sólovú štúdiovku Mind Of Mine, s ktorou dobyl americký albumový rebríček Billboard 200 i UK Chart.

 twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Jana Hupková
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies