Zatkli muža, ktorý zabil osemročného chlapca

NETKY.SK • 1 Október 2017, 11:40 • 3 min
Zatkli muža, ktorý zabil osemročného chlapca

SACRAMENTO - Polícia v nevadskom meste Winnemucca zatkla muža, ktorý zabil osemročného chlapca. Malý Dante sa snažil pomôcť svojej sedemročnej sestre, ktorú spomínaný 23-ročný Deandre Chaney Jr. sexuálne napadol.

slovakia

left justify in out

Muž obe deti a tiež ich matku, ktorá bola jeho bývalou priateľkou, bil kladivom. Dvadsaťosemročná Elizabeth Salone a jej dcéra budú podľa starej mamy Monique Brown v poriadku, i keď Salone nebude v dôsledku útoku zrejme vidieť na jedno oko. Matka detí polícii prezradila, že ju útočník pred útekom z miesta činu polial benzínom do zapaľovača. Príbuzní obetí už zorganizovali verejnú zbierku na zaplatenie výdavkov spojených s liečbou matky a dcéry. Srdce mŕtveho chlapca darovali chorému štvorročnému dieťaťu z Kalifornie.

Chaney má podľa polície pestrý register trestov, ktorý obsahuje obvinenia zo znásilnenia, krádeže či napadnutia. Podľa novín Sacramento Bee si muž odstránil z nohy monitorovacie zariadenie, ktoré mu nariadil nosiť súd.

 
twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Katka Štefunková
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies