Zápas medzi ŠK Slovan Bratislava - FC Apoel Nicosia bude strážiť polícia

NETKY.SK • 2 August 2011, 08:50 • 2 min
Zápas medzi ŠK Slovan Bratislava - FC Apoel Nicosia bude strážiť polícia

Zápas medzi ŠK Slovan Bratislava - FC Apoel Nicosia bude strážiť polícia

slovakia

left justify in out

img

Futbalový zápas medzi mužstvami ŠK Slovan Bratislava – FC Apoel Nicosia, ktorý tímy odohrajú v stredu 3. augusta o 20.15 h. na bratislavských Pasienkoch, bude strážiť polícia. Vzhľadom na správanie a konanie fanúšikov je považovaný za rizikový, a preto prijala viaceré bezpečnostné opatrenia.
      "Krajské riaditeľstvo Policajného zboru (KR PZ) v Bratislave prijalo potrebné opatrenia bezpečnostného charakteru a vyčlenilo potrebné sily a prostriedky, ktorými prípadné narušenie verejného poriadku eliminujeme," uviedol bratislavský krajský policajný hovorca František Peczár.
      Cieľom opatrení je zabezpečiť ochranu verejného poriadku, ochranu života, zdravia a majetku občanov, plynulosť a bezpečnosť cestnej premávky pred, počas a po ukončení tohto zápasu na celom území mesta Bratislavy. K dopravným ani iným obmedzeniam by nemalo dôjsť. Ak ale bude musieť polícia zasahovať, k dočasnému obmedzeniu v cestnej premávky predsa len môže dôjsť.
      Polícia zároveň upozorňuje účastníkov cestnej premávky, aby v okolí futbalového štadióna na bratislavských Pasienkoch zvýšili pozornosť hlavne v čase pred začatím futbalového zápasu, teda od 18.00 hod., nakoľko tam bude aktívny pohyb fanúšikov.

Zdroj: TASRtwiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies