Zajícová pred jej súbojom cíti krivdu: Bol na mňa nas*atý, tak išiel trénovať moju súperku

NETKY.SK • 13 Máj 2023, 18:00 • 2 min
Zajícová pred jej súbojom cíti krivdu: Bol na mňa nas*atý, tak išiel trénovať moju súperku

Česká MMA bojovníčka Veronika Zajícová sa chystá nastúpiť do jej druhého profesionálneho zápasu. Jej súperkou bude ukrajinsko-česká bojovníčka Amina Mukhamed, ktorú čaká v profi MMA debut.

slovakia

left justify in out

Tento jediný ženský zápas večera je okorenený tým, že sa naň Mukhamed pripravovala pod vedením Jakub Müllera v Zajícovej bývalom gyme JMFS Havířov. Duel Zajícová vs. Mukhamed bude súčasťou turnaja RFA 10 a môžete sledovať cez platformu PPV.

 

Müller sa na ňu naštval, chcel dokonca vlastnú šatňu

Zajícová sa niekoľkokrát vyjadrovala na adresu svojej súperky, že tento krok svedčí o jej nízkej dôvere voči hlavnému trénerovi. Na verejnom vážení sa však opäť k celej kauze vrátila. „Pred mesiacom som odišla z Jayman MMA Fighting Systems a môj tréner zrazu kontaktoval moju súperku, pretože bol na mňa nas*atý. Zavolal ju, že ju naučí moje techniky a taktiky,“ povedala Veronika Zajícová.

 

img

 

O tom, že medzi ňou a Jakubom Müllerom nie sú najideálnejšie vzťahy svedčí aj odpoveď samotného hlavného trénera JMFS na otázku, na čo sa na RFA 10 najviac teší: „Teším sa hlavne na zápas Veroniky Zajícovej, na ktorý dorazia tisíce jej fanúšikov z Nového Dillí a Islamabadu,“ ironicky poznamenal najlepší rozhodca v Česku a na Slovensku.

 

Na Instagrame JMFS pred pár dňami Müller nahral dve videá, v ktorých upresňoval nepravdivé informácie. Reagoval aj na to, že Veronika Zajícová nevyhrala majstrovstvá Európy v amatérskom MMA, ale že sa zúčastnila ME organizácie GAMMA, kde boli dokopy tri účastníčky a Zajícová obsadila 3. miesto. Nevraživosť je natoľko veľká, že Jakub Müller si dokonca vyžiadal vlastnú šatňu, aby nedošlo k fyzickému konfilktu ešte pred samotným zápasom.

 

 

Trénovať inde je fajn, ale...

Aj keď je Zajícovej primárny gym SBG Ireland, neabsolvuje v ňom pochopiteľne každý jeden tréning. Česká kráska trénuje hlavne v Českej republike. „Ja nemám nič proti tomu trénovať v iných gymoch, ja sama sa pripravuje v iných gymoch, pretože ja nemôžem byť stále v Írsku a teraz trénujem vo Fighting Club Ostrava, v Krnove a rôzne. Je ale rozdiel, keď môj bývalý tréner ju zavolá vyložene proti mne, aby ju naučil techniky a taktiky. Prišlo mi to fakt divné, ale už som to nechcela rozoberať,“ skonštatovala Zajícová.

 

Zápas Zajícová vs. Mukhamed je teda poriadne vyostrený a dievčatá si v klietke rozhodne nič nedarujú. Ako celý duel dopadne a či medzi nimi bude zlá krv, uvidíme už dnes večer. Celý turnaj môžete sledovať na stránke realsport.tv.twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Interny redaktor
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies