VIDEO Rapper J. Cole predstavil tracklist albumu 4 Your Eyez Only

NETKY.SK • 6 December 2016, 13:32 • 2 min
VIDEO Rapper J. Cole predstavil tracklist albumu 4 Your Eyez Only

BRATISLAVA - Americký rapper J. Cole zverejnil tracklist svojej štvrtej sólovky 4 Your Eyez Only, ktorú vydá v piatok 9. decembra.

slovakia

left justify in out

Novinka obsahuje desať skladieb, medzi ktorými však prekvapivo nie sú Everybody Dies a False Prophets (Be Like This). Tie 31-ročný interpret zverejnil koncom minulého týždňami priamo s videoklipmi, pričom sú aj súčasťou dokumentu Eyez, ktorý zachytáva nahrávanie nového albumu. Snímku režíroval Scott Lazer.


J. Cole, celým menom Jermaine Lamarr Cole, je rodákom z nemeckého Frankfurtu, odkiaľ sa však jeho rodina osem mesiacov po jeho narodení presťahovala do Severnej Karolíny. S rapovaním začal už ako 13-ročný a o dva roky neskôr sa začal venovať aj produkcii, pričom svoje skladby zverejňoval na internete pod prezývkou Therapist. V roku 2007 vydal mixtape s názvom The Come Up, vďaka ktorému s ním následne podpísal zmluvu Jay Z.

 

Debutový album Cole World: The Sideline Story mu vyšiel v roku 2011, po ňom nasledovali štúdiovky Born Sinner (2013) a 2014 Forest Hills Drive (2014). Všetky tri sa dostali na vrchol amerického rebríčka Billboard 200. Okrem toho má na konte aj ďalšie dva mixtapey - The Warm Up (2009) a Friday Night Lights (2010), viacero EP nahrávok a tiež dve kompilácie svojho labelu Dreamville Records.


Tracklist albumu J. Cole - 4 Your Eyez Only:


01 For Whom The Bell Tolls
02 Immortal
03 Deja Vu
04 Ville Mentality
05 She's Mine Pt. 1
06 Change
07 Neighbors
08 Foldin Clothes
09 She's Mine Pt. 2
10 4 Your Eyez Only


 twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies