VIDEO Do kín mieri Hugh Jackman ako Najväčší showman

NETKY.SK • 18 December 2017, 15:36 • 2 min
VIDEO Do kín mieri Hugh Jackman ako Najväčší showman

BRATISLAVA - Záver roka spestrí v kinách novinka s názvom Najväčší showman. Ide o originálny muzikál inšpirovaný životom amerického šoumana P. T. Barnuma, muža, pre ktorého každá prekážka a nezdar boli len ďalším odrazovým mostíkom na ceste k hviezdnemu úspechu. Práve vďaka jeho vizionárstvu a energii vznikol šoubiznis. V titulnej úlohe sa predstaví Hugh Jackman.

slovakia

left justify in out

Phineas Taylor Barnum je vizionár, ktorého úprimné nadšenie je nákazlivé a to aj v časoch, kedy jeho nezlomný optimizmus a energia sú jediným bohatstvom, ktoré má práve k dispozícii.

 

Barnum začína svoju životnú cestu vedúcu až k hviezdam s prázdnou peňaženkou, zato však s hlavou plnou fantastických nápadov. Vďaka nim vytvoril fascinujúcu šou zaplnenú žonglérmi, tanečníkmi, akrobatmi, fúzatými speváčkami, najsilnejšími, najmenšími aj najvyššími mužmi. Z jeho predstavenia sa napriek mnohým predsudkom stáva celosvetová senzácia.

 

A Barnum dokáže úspech svojej šou náležite podporiť pomocou dovtedy nevídanej reklamnej kampane, ktorá mu vyslúži označenie "princ humbugu" a jeho meno sa stáva synonymom pre poriadne nafúknutú propagáciu.

 

V životopisnej snímke sa po boku Hugha Jackmana predstaví Michelle Williams a veľkú rolu v muzikáli dostal aj Zac Efron. Úlohu jeho partnerky získala populárna americká speváčka, tanečnica, herečka a modelka Zendaya. 

 

Na muzikálových piesňach sa podieľali autori Oscarom ocenenej pôvodnej hudby k filmu La La Land. Réžie sa ujal austrálsky filmár Michael Gracey, pod scenár sa podpísali Jenny Bicks a Bill Condon.

 

Muzikálový film Najväčší showman prichádza do slovenskej kinodistribúcie od 28. decembra.

 

 twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Jozef Botos

Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies