Veronika Cifrová Ostrihoňová a Sajfa majú novinku: Ich životy sa zrejme poriadne zmenia!

NETKY.SK • 13 Február 2019, 11:27 • 2 min
Veronika Cifrová Ostrihoňová a Sajfa majú novinku: Ich životy sa zrejme poriadne zmenia!

Obľúbený párik šoubiznisu má podľa všetkého dôvod na radosť.

slovakia

left justify in out

Markizáčka Veronika Cifrová Ostrihoňová a moderátor Matej Sajfa Cifra tvoria pár už dlhý čas. Pred dva a pol rokmi sa rozhodli, že svoj vzťah oficiálne spečatia a v septembri roku 2016 si povedali „áno“.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Muž, o ktorom si davy myslia, že je prevtelený James Dean, má dnes narodeniny. Posledné predtým ako sa prvá cifra zmení. Keďže je už od 5:30 v práci, prvé blahoželanie ako inak, na sociálnej sieti. Nech sa Ti splní všetko, po čom túžiš, najmä Tvoj najväčší sen - nech môžeš vždy v pokoji strihať vlog bez mojho otravovania! A keďže máš dnes veľký deň, môžeš si výnimočne nechať bicykel v obývačke. Všetko najlepšie, kamarát, vďaka, že si. Aj keď si neodkladáš topánky, si simply the best. A ja hrdá Cifrová Ostrihoňová 🖤#happybirthday #love #marriage #husband #wife #yearolder #butwiser ? #happy #picoftheday

Príspevok, ktorý zdieľa Veronika Cifrová Ostrihoňová (@veronikaostrihonova),

Sajfa a Veronika sú považovaní za jeden z najstabilnejších párov v rámci slovenského šoubiznisu. V čase svojej svadby sa obaja chceli venovať najmä kariéram, no zdá sa, že aj im už „zatikali“ biologické hodiny. Sympatický párik sa zrejme rozrastie o nového člena rodiny.

 

Veronika nedávno oslavovala tridsiate narodeniny a práve túto príležitosť využila na to, aby kruhu svojich najbližších oznámila, že je v radostnom očakávaní, uvádzajú topky.sk. Podľa jej slov má za sebou prvé tri mesiace tehotenstva, takže už o necelý polrok sa Cifrovcom zrejme radikálne zmení život.

 

Ani jeden z manželov sa však k tejto otázke zatiaľ oficiálne nevyjadril.twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Karnisova
Netky
Deň Ústavy o
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies